Idealne meble do ogrodu – Meble Nardi

Decydując się na zakup nowych mebli do domu i ogrodu często towarzyszą nam różnego rodzaju rozterki. Czy wybrać meble piękne czy funkcjonalne? Czy kierować się tylko naszym gustem i walorami estetycznymi czy przede wszystkim ceną?

Co jest ważniejsze – meble stylowe czy wygodne? Czy wybrać designerskie nowoczesne modele czy postawić na ponadczasową klasykę? Na szczęście w naszym sklepie nie musisz już dokonywać takich wyborów. Meble ogrodowe Nardi łączą bowiem w sobie piękno, wygodę i funkcjonalność. I to wszystko w niewygórowanej cenie. 

Meble Nardi – stworzone z miłością

Przedsiębiorstwo Nardi powstało w 1990 roku we włoskim mieście Vicenza. To firma rodzina, założycielami są Giampietro Nardi i Maria Grazia Mecenero, a także ich córki Floriana i Anna Nardi. Od samego początku działalności firmy, do dziś, to właśnie oni kontrolują cały system produkcji i z najwyższą dbałością o szczegóły rozbudowują swój rodzinny biznes tak, by przynosił chlubę ich nazwisku. 

Meble Nardi powstają we Włoszech, a właściciele firmy dbają o to, by ich zakłady produkcyjne wspierały rozwój regionu i nie szkodziły środowisku naturalnemu. 
Łańcuch produkcyjny firmy Nardi został oparty na lokalnych źródłach surowców, co zapewnia pełną kontrolę nad ostateczną jakością produktów. 

Meble Nardi tworzone są z najwyższej jakości nietoksycznych, antystatycznych i w 100% poddawalnych recyclingowi tworzyw sztucznych, oraz aluminium, szkła i tkanin syntetycznych. Wysokiej klasy surowce w połączeniu z wizją głównego projektanta, artysty Raffaello Galiotto stają się eleganckimi meblami, które są nie tylko piękne i wygodne, ale łatwe w użytkowaniu. 

Meble Nardi – funkcjonalny luksus

Meble ogrodowe włoskiego producenta Nardi, oprócz tego, że nie ulegają trwałym zabrudzeniom czy wilgoci (w razie mokrych plam wystarczy przetrzeć je szmatką, ewentualnie uprać pokrowce na poduszki), są również całkowicie odporne na warunki atmosferyczne.

Tworzywa farbowane są wtryskowo i poddawane obróbce zabezpieczającej przed promieniowaniem UV, więc nie straszne im różne warunki pogodowe. Sprawia to, że meble firmy Nardi świetnie sprawdzają się jako wyposażenie hotelowych tarasów, patio, stref basenowych, gabinetów odnowy biologicznej czy kawiarni na świeżym powietrzu.

Meble do ogrodu Nardi są bardzo wygodne i zaprojektowane tak, by ludzie o różnym wzroście i wadze czuli się komfortowo i beztrosko używając ich. Lecz tym, co naprawdę wzbudza największe emocje jest fakt, że ich nowoczesna i designerska forma, idąca w parze z niezwykle starannym wykonaniem wcale nie oznacza, że jest to produkt niedostępny. 

Meble Nardi są tworzone dla ludzi i z myślą o nich. Ceny ich produktów są więc naprawdę przystępne, co czyni z nich zarówno idealne wyposażenie luksusowych hoteli jak i przydomowych ogrodów.

Meble ogrodowe Nardi – tworzone by cieszyć

Głównym przeznaczeniem mebli Nardi jest wyposażanie wnętrz luksusowych hoteli, gabinetów odnowy biologicznej i salonów spa. Ich niebanalne kształty sprawiają, że te bardzo solidne i łatwe w użytkowaniu meble wyglądają elegancko, designersko, ale też nienachalnie. Tak jak w rzeźbach Raffaello Galiotta widać w ich formach inspirowane ruchem i naturą miękkie, subtelne linie. 

Gama kolorystyczna mebli ogrodowych Nardi inspirowana jest barwami ziemi, ale znajdziemy w ich ofercie również nieco bardziej ekstrawaganckie, energetyczne kolory, które mogą ciekawie komponować się z różnego rodzaju przestrzenią. 

Firma Nardi tworzy swoje meble tak, by prezentowały się świetnie zarówno pojedynczo jak i w kompletach. Dobrze wglądają w gotowych zestawach skomponowanych przez producenta, ale znakomicie nadają się również do tego, by samodzielnie tworzyć takie zestawy i ułożenia mebli, które będą odpowiadały indywidualnym gustom. Sprawia to, że meble te świetnie nadają się do przydomowych ogrodów, wystroju balkonów, altan i tarasów, czyli tam, gdzie będą mogły służyć całym rodzinom i towarzyszyć im w przyjemnym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *