Powiedz NIE nudzie! Sprawdzone przepisy na niezapomniany wieczór panieński

Masz już dość sztampowych wieczorów panieńskich spędzanych na suto zakrapianych alkoholem imprezach w centrum miasta? Przedstawiamy Ci garść inspiracji, którymi możesz się posłużyć, by zorganizować taki wieczór panieński, który na długo pozostanie w pamięci. Sprawdź!

Parostatkiem w… zamążpójście

Imprezy w klubach są nudne i oklepane? A co powiesz na imprezę na… statku? W każdym dużym mieście położonym nad rzeką działa prężnie sieć łódek i barek przewożących turystów – wraz z przewodnikami, którzy opowiadają o tym, co widać dookoła. Wieczorami statki turystyczne zamieniają się jednak w prywatne, ekskluzywne lokale do wynajęcia na specjalne okazje – a wieczór panieński zdecydowanie do takich należy!

Jak zorganizować miniprzyjęcie na płynącej barce? Przede wszystkim zabierz ze sobą cały ekwipunek, czyli garść przekąsek, nieco trunków, kostkarkę do lodu oraz wszelkie dekoracje i prezenty. Przewoźnik zazwyczaj dysponuje sprzętem grającym i za dodatkową opłatą może go wypożyczyć – zadbaj więc także o muzykę. Jedno jest pewne – wieczór panieński uświetniony rejsem po rzece po zmroku z pewnością zostanie zapamiętany!

Męskie gierki

Kto powiedział, że kobiety muszą spędzać swój wieczór panieński w iście „babski” sposób. Dzisiejsze panie są odważne i lubią próbować nowych rzeczy – dlatego warto też zaproponować im wejście do męskiego świata, choć na chwilę. Jak zorganizować taki wieczór panieński? Masz trzy opcje:

– paintball – podchody, strategie i strzelanie? Choć nijak nie kojarzy się to z tradycyjnym wieczorem panieńskim, może być świetną zabawą! Uwaga na siniaki – mogą nie zejść do wesela!

– quady – świetna, emocjonująca rozrywka na świeżym powietrzu. Zamiast szpilek i minisukienek, załóżcie kaski i wyruszcie w przejażdżkę po wertepach – to coś, czego warto spróbować chociażby raz w życiu!

– tor kartingowy – coś dla miłośniczek mocnych wrażeń oraz prędkości, która rozwiewa włosy i pozbawia tchu. Zbierz wszystkie najbliższe koleżanki Panny Młodej i zabierz je na tor, gdzie będą mogły się pościgać niczym kierowcy F1. To dopiero frajda!

Jak za Gierka

Jeśli pomysł domowej imprezy został już przegłosowany, postaraj się ją maksymalnie urozmaicić. Doskonałym pomysłem jest tu chociażby nadanie jej motywu przewodniego – chociażby dotyczącego czasów PRLu. Niech koncepcja ta przyświeca całemu wieczorowi panieńskiemu – każda z dziewczyn powinna się zatem przebrać w strój z epoki, na stołach niech stoją goździki, a drinki pijcie z czarnych szklanek z hartowanego szkła dymnego, tak kojarzonych z tą epoką. Dzięki przebraniom i całej otoczce tak zorganizowany wieczór panieński będzie odbiegać od tego, co zwykłe i sztampowe. A jeśli na dodatek Panna Młoda jest fanką PRLu i lubuje się w nieco starszych klimatach, będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę. PS. Pamiętajcie koniecznie o zdjęciach, by później móc wspominać jak minął „ten wieczór”!

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *