Targi Motoryzacyjne 3TM Gdańsk 2017

IX edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM to największe wydarzenie motoryzacyjne na Pomorzu. Wyjątkowa szansa by zobaczyć najlepsze premiery samochodowe w wyjątkowej oprawie, porozmawiać z pasjonatami i poznać prawdziwych znawców tematu. Targi Motoryzacyjne 3TM odbędą się w dniach 27-29 października w Amber Expo Gdańsk! Bilety dostępne na stronie www.3tm.com.pl

Ponad 12 000 m2 powierzchni, kilkudziesięciu wystawców, premiery i możliwość porównania w jednym miejscu prawie wszystkich, dostępnych na rynku marek i modeli samochodów, a to nie wszystko!

Innowacyjny sposób prezentacji najlepszych na 3TM Ring-u. Królowa Polskiego Driftu, Redaktorzy i Dziennikarze sportowi w rolach prowadzących.
Ogólnopolska zbiórka krwi organizowana we współpracy z motocyklistami MOTOSERCE.

E-mobility -auta przyszłości, auta ze świata bajek, wyjątkowe klasyki, strefa food truck… to i wiele więcej czeka na Państwa już 27-29 października na Targach Motoryzacyjnych 3TM w Gdańsku!

Zagłosuj na auto targów i wygraj ciekawe nagrody. Graj, jedz, zwiedzaj i baw się razem z nami. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tego wyjątkowego wydarzenia, bo bez Państwa nie miałoby to sensu!
3TM Team- czekamy na Was!

Miejsce:
Amber Expo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

Termin:
27-29 października 2017 roku

Godziny:
pt.: 12-18
sob.- ndz.: 9-18

Bilety:
Normalny jednodniowy – 18 zł
Ulgowy jednodniowy – 12 zł
Open (na wszystkie dni) – 30 zł
Ulgowe Open – 25 zł

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *