Polskie WAGS – bogate, piękne i ambitne

WAGS to skrót od anglojęzycznego wyrażenia wykorzystywanego przez brytyjską prasę bulwarową do określenia żon i dziewczyn piłkarzy – Wives And Girlfriends. Pojęcie to weszło do codziennego języka zwłaszcza w mediach i jest używane na całym świecie. Jakie są polskie WAGs?

Żona najlepszego polskiego piłkarza

Anna Lewandowska to polska WAGs, która dowodzi, że jest nie tylko piękną żoną znanego piłkarza Bayernu Monachium – Roberta Lewandowskiego, ale prowadzi własne życie i kontynuuje karierę sportową.

Urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi, a jej ojciec to operator filmowy Bogdan Stachurski, zaś matką Maria Stachurska – scenografka. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie i jest aktywną zawodniczką karate KK Pruszków oraz reprezentantką Polski w karate tradycyjnym. Wielokrotnie stawała na najwyższych stopniach podium w Mistrzostwach Świata, Europy i Polski.

W 2013 roku została żoną Roberta Lewandowskiego, piłkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej i napastnika Bayernu Monachium.

Autorski projekt Anny

Anna Lewandowska jest zainteresowana zdrowym stylem życia i odżywiania się. Założyła blog „Healthy Plan by Ann”, na którym zamieszczała filmiki z ćwiczeniami oraz porady dietetyczne. Ostatnio wydała nawet płytę z ćwiczeniami „KarateCardio” oraz książkę „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”.

Elita WAGs

Jesienią 2014 roku Anna Lewandowska przeniosła się wraz ze swoim mężem do Monachium w Bawarii, w związku z transferem Roberta Lewandowskiego do Bayernu Monachium. W efekcie stała się częścią grupy niemieckich WAGs związanych z piłkarzami tego zespołu. W jej skład wchodzą m.in. Ann Kathrin Brommel, partnerka Mario Goetzego, Claudia Lahm, żona Philipha Lahma, Nagore Aramburu, żona Xabiego Alonso, Katja Butylia, dziewczyna Davida Alaby, czy też Bernadien Eillert, żona Arjena Robbena.

Polskie najpiękniejsze WAGS

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że Anna Lewandowska jest jedną z najpiękniejszych „Żon i dziewczyn piłkarzy”, czyli polskich WAGs, ale śmiało może konkurować również o to samo miano na arenie międzynarodowej. Polscy futboliści mają zresztą urodziwe dziewczyny i małżonki, które są ozdobą trybun stadionów piłkarskich. Party.pl zamieściło na swoich stronach internetowych informację, że podczas niedawnego turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2016 we Francji kobiety polskich piłkarzy zostały uznane przez francuską prasę za najpiękniejsze.

Francuskie media, a właściwie magazyn „France Football” opublikował ranking najseksowniejszych żon i dziewczyn piłkarzy. Na liście znalazła się Anna Lewandowska, jak i partnerka Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat. Wśród najpiękniejszych WAGs tym razem zabrakło Mariny Łuczenko, żony bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego. Anna Lewandowska zajęła zaszczytne, 9 miejsce w rankingu najseksowniejszych WAGs Euro 2016. Wyżej, na 6. pozycji uplasowała się wspomniana francuska fotomodelka Celia Jaunat.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *