Polipack – rzetelność i tradycja

Firma Polipack działa na rynku już ponad 20 lat i wciąż się rozwija w dynamicznym tempie. Głównym profilem jej działalności jest wytwarzanie wysokiej jakości opakowań do wyrobów kosmetycznych i farmaceutycznych. Lata współpracy z renomowanymi firmami z branż kosmetycznej i farmaceutycznej zaowocowały rozwijaniem doświadczeń i dalszym udoskonalaniem procesów produkcyjnych.

Oferowany asortyment obejmuje:

  • słoiki kosmetyczne PET/butelki PET
  • słoiki do kremów kosmetycznych
  • pudełka apteczne
  • pojemniki specjalne
  • butelki
  • miarki

Nowoczesny park maszynowy i technologia produkcji przekładają się na najwyższą jakość, która jest potwierdzona Certyfikatem Systemu Jakości ISO 9001:2008 oraz Certyfikatem Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004. Równie istotne są opinie zadowolonych klientów, którzy potwierdzają, że firma Polipack to rzetelny partner w biznesie, na którym zawsze można polegać.

Od 2011 roku wyroby firmy Polipack można również nabywać, korzystając ze sklepu internetowego www.epolipack.com.pl. Łatwa w obsłudze, intuicyjna wyszukiwarka zdecydowanie sprzyja zakupom online i odnalezieniu wyszukiwanego produktu. Warto podkreślić, że sklep jest również dostępny dla osób, które chcą zakupić niewielkie ilości opakowań. To idealne rozwiązanie dla klientów, którzy we własnym zakresie wytwarzają kosmetyki na bazie naturalnych komponentów. Oferta sklepu jest skierowana do osób, które aktywnie działają w branży kosmetycznej. Można tutaj nabyć między innymi niewielkie opakowania, które świetnie sprawdzą się jako darmowe próbki dla klientów. Możliwy jest także zakup pojedynczych sztuk opakowań.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *