Pionowa wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H200

Marka Hurom, tworząc swoje produkty, łączy w nich nowoczesną technologię i ponadczasowy design. Od lat dba, by urządzenia, nad którymi pracuje, były innowacyjne, wygodne i dawały gwarancję zachowana wartości odżywczych. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H200 świetnie wpisuje się w tę filozofię. Model ten daje użytkownikowi ogromne możliwości, jest praktyczny, wydajny, solidny i trwały. A przede wszystkim – pozwala stworzyć soki bogate w witaminy i składniki odżywcze!

Wyciskarka HuromH200 – zdrowe soki przygotowywane z łatwością

Otwór wsadowy wyciskarki HuromH200 ma aż 136 mm, co czyni go najszerszym na rynku i pozwoli użytkownikowi na wyciśnięcie soku z wielu owoców i warzyw bez konieczności krojenia ich. Sita wyciskarki są wykonane z ultemu – bardzo odpornego tworzywa, zapewniającego jednocześnie wygodę i higienę pracy. Mycie urządzenia jest szybkie i proste – zajmuje jedynie kilka minut. Wyciskarkę montuje się i demontuje jednym ruchem ręki, a filtry można jedynie przepłukać pod bieżącą wodą. Silnik urządzenia wyciska produkty z prędkością 50 obrotów na minutę – wysokie ciśnienie i niskie obroty sprawiają, że uzyskany sok jest niepozbawiony jakichkolwiek wartości odżywczych. Silnik jest też bardzo cichy, a wyciskarka produkuje sok w zaledwie kilka minut.

Sok klarowny czy z miąższem?

Wolisz sok klarowny, bez miąższu? Wyciskarka HuromH200 będzie dla Ciebie idealna! Sok, jaki dzięki niej uzyskasz, będzie rzadki i pozbawiony resztek miąższu z owoców i warzyw. Wolisz soki bardziej gęste? Nie ma problemu! Wystarczy, że zmienisz filtr w wyciskarce – została ona wyposażona w dwa, w zależności od efektów, jakie użytkownik zechce uzyskać i z jakich produktów zrobić sok. Warto wspomnieć, że czas mycia filtrów to zaledwie 30 sekund – nie sprawi Ci to najmniejszego problemu.

Funkcja automatycznego wyciskania soku w wyciskarce HuromH200

Jeżeli należysz do osób, które cenią sobie swój czas, wyciskarka HuromH200 sprawdzi się w Twoim domu idealnie. Będziesz mógł umieścić owoce i warzywa w urządzeniu bez konieczności wcześniejszego krojenia ich na mniejsze kawałki, a podczas gdy wyciskarka będzie pracować, Ty będziesz mógł zająć się czymś zupełnie innym. To urządzenie zrobi zdrowy i pyszny sok za Ciebie.

Unikalny design wyciskarki HuromH200

Oprócz najwyższej jakości i solidnego wykonania, kupując wyciskarkę HuromH200, otrzymasz także elegancki, piękny przedmiot, który z pewnością będzie ozdobą Twojej kuchni. Wyciskarka dostępna jest w aż czterech kolorach: dwóch matowych (czarny i szary) oraz dwóch błyszczących (biały i czerwony). Wyciskarka, oprócz atrakcyjnego, nowoczesnego wyglądu, zajmuje niewiele miejsca na blacie kuchennym – jest smukła, niewielka i będzie pasować do każdej kuchni.

5/5 - (2 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *