3 najlepsze suszarki do włosów od Philipsa – nasz wybór

Suszarka do włosów to jedno z urządzeń, bez których nie może obyć się żadna z nas. To właśnie one ratują nas przecież w sytuacji, gdy mimo pośpiechu zależy nam na olśniewającej fryzurze. Philips należy do tych producentów suszarek, którzy od lat cieszą się wśród wielu dziewczyn niesłabnącą popularnością. W dzisiejszym artykule bierzemy na warsztat jego 3 suszarki – do 100, 200 i 350 złotych. Dowiedz się, czym różnią się poszczególne urządzenia, i wybierz model dla siebie.

Suszarka BHD004/00

Cena regularna: 99.99 zł

Wydawać by się mogło, że w niedrogiej suszarce próżno szukać dodatkowych funkcji. Niesłusznie! Nie musimy wydawać fortuny, aby cieszyć się suszarką, która będzie nam służyć przez długie lata. Tym, co od razu zwraca w niej uwagę, jest oryginalny kształt kratki wlotu, który zdecydowanie zwiększa przepływ powietrza. Ergonomiczna obudowa sprawia, że urządzenie nie tylko skutecznie suszy włosy, ale też generuje zdecydowanie mniejszy hałas. Wysoka, bo wynosząca 1800 watów, moc urządzenia przyśpiesza cały proces suszenia włosów.

Lubisz eksperymentować z włosami? Dzięki dołączonemu do zestawu dyfuzorowi zakręcenie idealnie sprężystych loków będzie naprawdę prostsze. Te i inne suszarki do włosów od Philipsa znajdziesz tutaj.

Suszarka HP 8233/00

Cena regularna: 149.99 zł

Kolejną z suszarek w naszym zestawieniu jest HP 8233/00. Urządzenie to przypadnie do gustu miłośniczkom pięknego designu. Niezwykły wygląd suszarki jest jednak tylko jedną z jej zalet. Suszarka ta może pochwalić się bowiem również funkcją kontroli ThermoProtect, aż 6 regulacjami szybkości i temperatury nawiewu oraz jonizacją. Ostatnia z funkcji, neutralizując działanie szkodliwych jonów dodatnich, zapobiega elektryzowaniu włosów i przywraca im utracony blask. Z powodu porannej krzątaniny zdarza Ci się wychodzić z mokrą głową? Dzięki dodatkowemu nadmuchowi doprowadzenie włosów do porządku trwa zdecydowanie krócej. Zajrzyj do Philips Sklep i dowiedz się o niej więcej.

Suszarka Moisture Protect HP8281/00

Cena regularna: 339 zł

W zestawieniu najlepszych suszarek od Philipsa nie mogło zabraknąć kultowej już Moisture Protect HP8281/00. O jej niezwykłej popularności decyduje przede wszystkim szereg zaawansowanych technologii. Jedną z nich jest funkcja podczerwieni, która samodzielnie dobiera optymalną na dany moment temperaturę suszenia. Ogranicza to ryzyko przesuszenia włosów do minimum. Podobnie jak poprzednia suszarka wyposażona została w funkcję jonizacji oraz 6 ustawień nadmuchu i temperatury. Mocną stroną urządzenia jest również koncentrator, a także imponującej wielkości dyfuzor, który zwiększy objętość Twojej czupryny i podkreśli urodę fal oraz loków. Urządzenie dostępne jest w dwóch kolorach: perłowobiałym i różowozłotym.

Wysoka jakość suszarki oraz jej wyjątkowo wygląd atrakcyjny wygląd sprawiają, że może być ona ciekawym pomysłem na upominek dla bliskiej sobie dziewczyny.

Chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Sprawdź pełną specyfikację tej suszarki do włosów.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *