Pięć sposobów na szczupłe, jędrne ciało bez cellulitu i rozstępów

Lato zbliża się małymi kroczkami, ale to już odpowiedni moment, by zadbać o ciało i móc się pochwalić zgrabną sylwetką na nadmorskich plażach. Co zrobić, by ciało nie było tylko szczupłe, ale i jędrne, gładkie, sprężyste? Sam sport i dieta mogą nie wystarczyć. Przedstawiamy pięć sposobów na osiągnięcie poziomu mistrzowskiego w tym względzie.

1. Systematyczny peeling ciała

Systematycznie nie oznacza raz w miesiącu, ale codziennie. Wystarczy 5 minut dziennie, aby uzyskać spektakularne efekty. Do peelingu zalecamy Szczotkę Ironic Brush by Klapp.

Codzienne 5 minut masażu działa relaksacyjnie, łagodząco, wzmaga mechanizmy obronne, a także wpływa pobudzająco na ukrwienie.

Szczotka jest do zakupienia u nas w spa (219 zł). Wystarcza na kilka lat.

Aby utrwalić efekt peelingu, wmasuj w skórę produkty przeznaczone do redukcji cellulitu. Regularne natłuszczanie ciała po szczotkowaniu to jeden z najskuteczniejszych sposobów na cellulit. Kremy do ciała znajdziesz na stronie https://www.cefarm24.pl/cellulit-i-rozstepy-a.html.

2. Zabiegi w SPA

Najbardziej popularnym zabiegiem w naszym spa jest dermomasaż. Jest to obecnie najlepsza metoda w dziedzinie trwałej redukcji cellulitu. Masaż podciśnieniowy w swoim głównym działaniu powoduje rozpad tzw. zrazików tłuszczowych oraz przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w organizmie.

Efektów zabiegów: eliminacja cellulitu; zwalczanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała; lifting, poprawa jędrności ciała; regeneracja, odmłodzenie skóry; redukcja obrzęków; poprawa ukrwienia i odżywienia skóry; spłycenie blizn; niwelacja rozstępów.

3. Body wrapping

Po każdym dermomasażu stosujemy body wrapping, w celu wzmocnia efektów zabiegu. Składa się on z dwóch czynności. Pierwsza to wmasowanie w skórę modelującego, ujędrniającego lub antycellulitowego środka. Druga część polega na owinięciu ciała folią kosmetyczną. Owija się całe ciało albo jego pojedyncze partie.

Dodatkowo nasze klientki wysyłamy do sauny, aby wzmocnić efekt body wrappingu.

4. Bańka chińska w domu

Każda z naszych klientek otrzymuje zadanie domowe, czyli masaż bańką chińska w zaciszu domowym. Pomaga on pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę, czyli przyspieszyć efekty zabiegów kosmetycznych. Domowy masaż działa szybko i skutecznie, a efekty są widoczne po kilku zabiegach. Aby wykonać masaż antycellulitowy, niezbędny jest komplet gumowych baniek chińskich, który można kupić w naszym spa (30 zł – 4 bańki).

Każda nasza klientka otrzymuje wydrukowaną instrukcję, jak wykonać taki masaż.

5 Picie wody

Niby najprostszy punkt, ale chyba mamy z tym najwięcej problemów. Picie niedostatecznej ilości płynów wywołuje reakcję obroną w organizmie, w postaci zatrzymywania wody. Powinnyśmy wypijać 2–2,5 litra wody dziennie, oczywiście pamiętając, że w zupie także jest woda. Najlepiej pić, zieloną herbatę, wodę mineralną czy soki świeżo wyciskanych.

Zatem, drogie Panie, do dzieła – zadbajmy o swoje zdrowie i ciało!

Każda z Pań do końca kwietnia na hasło „piękne ciało” otrzyma bon o wartości 50 zł na zabieg dermomasażu.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *