Otwarcie nowej kliniki HAIRMITAGE w Gdyni

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej kliniki Hairmitage. Na pięknym nabrzeżu Marina Yacht Park będą na Państwa czekały niespodzianki kulinarne i  szeroki wybór napojów. Będzie to też okazja do przeprowadzenia bezpłatnego badania skóry głowy i twarzy. Odpowiednią oprawę muzyczną zapewni DJ Luke Erb. W ten wyjątkowy dzień otrzymają Państwo również od nas upominki.

Wydarzenie odbędzie się 27 września 2022 roku w godzinach 12:00 – 16:00 w naszej nowej placówce na ulicy Arkadiusza Rybickiego 2 w Gdyni. Serdecznie zapraszamy z osobami towarzyszącymi. 

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy i specjalistów z pasją i energią do działania. Naszym najważniejszym celem i misją całego zespołu HAIRMITAGE jest poprawianie jakości i komfortu życia naszych pacjentów. Filozofia HAIRMITAGE opiera się na przekonaniu, że „każdy ma prawo do piękna”. We wszystkich wymiarach naszej działalności

Do problemów, z którymi się do nas zgłaszacie podchodzimy holistycznie. Zajmujemy się nie tylko objawami, ale sięgamy do przyczyn. Dlatego nasze usługi w zakresie chirurgii transplantacji włosów, trychologii, medycyny estetycznej czy kosmetologii są wspierane przez wybitnych specjalistów w dziedzinie endokrynologii, dermatologii, gastrologii, dietetyki, fizjoterapii, psychoterapii oraz medycyny prewencyjnej.

Dzięki takiemu holistycznemu podejściu do problemów natury estetycznej pomagamy naszym pacjentom skutecznie dbać nie tylko o ich piękno i zdrowie, ale także samopoczucie. Pomagamy trwale odzyskać poczucie własnej wartości i pewność siebie. A przy tym kochamy, to co robimy.

www.hairmitage.pl
Gdynia ul. Rybickiego 2
690-799-007
gdynia@hairmitage.pl

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *