Osobista stylistka Kraków – twój sposób na idealny wygląd i zakupy bez przepłacania

STYLISTKA W PRacy

Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie, ale nie wiesz jak? Kupowanie nowych ubrań to dla ciebie tortury? Dzięki osobistej stylistce zmienisz wygląd i sposób kompletowania garderoby. Zobacz, jakie to proste i… tanie!

Masz problem ze skompletowaniem garderoby? To normalne, ale nie musi tak być!

Wędrujesz od sklepu do sklepu, przymierzasz mnóstwo ubrań, czujesz coraz większe zniechęcenie i… nic nie wpada ci w oko? Problem ze skompletowaniem garderoby jest bardzo powszechny. Niestety ciągle uważamy, że powinniśmy się na tym znać i robić to samodzielnie. A to wcale nie jest dobre rozwiązanie.

Przede wszystkim lustra w przymierzalniach nie mówią całej prawdy, a montowane tam oświetlenie nie pomaga w obiektywnej ocenie efektów. Nieprzypadkowo kobiety zwykle chodzą na zakupy odzieżowe w większych grupach. Jednak, zamiast zdawać się na gust i ocenę koleżanki, lepiej skorzystać z usług osobistej stylistki.

Kiedy warto skorzystać z usług osobistej stylistki?

Twoja szafa pęka w szwach, a ty nie masz co na siebie włożyć? Odwiedzasz kolejne butiki, godzinami przeglądasz sklepy online, w końcu kupujesz coś, co wydaje się odpowiednie, ale nie masz przekonania co do słuszności własnych wyborów? Poszczególne elementy twojej garderoby nie pasują do siebie i na dobrą sprawę skompletowanie outfitu zawsze jest problemem?

Jeśli odpowiedź na choćby jedno z powyższych pytań jest pozytywna to znak, że potrzebna ci pomoc osobistej stylistki.

Zwykle na usługi stylistki decydujemy się w ważnych momentach życiowych: zmiana pracy, stanu cywilnego, awans zawodowy. To prawda, że te okazje wymagają szczególnej oprawy, ale nie trzeba czekać na kamienie milowe w swoim życiu.

Warto zauważyć, że dzięki usługom stylistki zmieni się nasz wygląd, a co za tym idzie też samopoczucie. Wzrost pewności siebie na pewno będzie pozytywną zmianą, która pociągnie za sobą kolejne. No i jak cię widzą, tak cię piszą. Ludzie lubią się otaczać osobami, które odniosły w życiu sukces, a dzięki usługom stylistki osobistej tak właśnie będziesz wyglądać.

Co może zrobić dla ciebie osobista stylistka?

Praca osobistej stylistki w Krakowie zaczyna się od analizy kolorystycznej. Innymi słowy, stylistka na podstawie wyglądu i typu urody ustala, w jakich kolorach będzie ci najbardziej do twarzy. Taka analiza może być zaskakująca. Ludziom się zwykle wydaje, iż wiedzą, w jakich kolorach wyglądają najlepiej. Prawda jest taka, że często się mylą i po prostu sięgają po ulubione barwy ubrań.

Kolejny krok to przegląd szafy. I nie chodzi tu o porządki i zrobienie miejsca na nowe rzeczy. Stylistka będzie chciała poznać twój gust, styl ubierania się na co dzień i na wyjątkowe okazje. Dzięki temu będzie mogła zaproponować ci takie ubrania, w których będziesz świetnie wyglądać i tak samo się czuć. Nie chodzi przecież o to, by w nowych strojach czuć się jak w kostiumie aktorskim.

Ostatni etap to wspólne zakupy. Tu do wyboru są dwie wersje: stacjonarnie lub online. Usługi zakupowe online są coraz popularniejsze. Dzięki temu stylistka Kraków może udzielać porad osobom mieszkającym w odległych miastach, choćby w Szczecinie czy Suwałkach.

Wspólne zakupy to nie tylko wybór ubrań przez stylistkę. To także okazja nauki kompletowania garderoby, co na pewno przyda się w przyszłości.

Nie znaczy to oczywiście, że z usług osobistej stylistki można skorzystać tylko raz. Wielu klientów robi to cyklicznie, z zadowoleniem przyjmując fakt, iż o ich wygląd dba profesjonalista.

Ile trzeba zapłacić za porady stylistki w Krakowie?

Na temat cen usług osobistych stylistek krążą dwa całkowicie odrębne mity. Jeden głosi, że usługi te są bardzo drogie i stać na nie tylko osoby majętne. Drugi – że porady stylistki są na wyciągnięcie ręki dla każdego.

Prawda jak zwykle leży gdzieś pośrodku. Nie trzeba mieć góry złota, by skorzystać z porady osobistej stylistki. Nie trzeba też mieć ogromnego budżetu na zakupy z nią, żeby to przedsięwzięcie miało sens. Każdy sam decyduje, ile pieniędzy chce wydać na ubrania i w jakim przedziale cenowym powinny się one znajdować. Natomiast usługi w podstawowej wersji kosztują kilkaset złotych. W najbardziej rozbudowanej wersji cena nieznacznie przekroczy tysiąc złotych.

Czy to dużo? Mogłoby się wydawać, że tak. Wszak w tej cenie można kupić całkiem sporo ubrań ze średniej półki cenowej.

Warto jednak spojrzeć na sprawę nieco inaczej. Każdy ma w swojej garderobie ubrania, których nie nosi, a przecież za nie zapłacił. Stylistka Kraków pomoże uniknąć takiej sytuacji, do szafy trafią tylko te ubrania, które naprawdę będziemy nosić. Można więc śmiało założyć, że to inwestycja, która na dobrą sprawę nie kosztuje więcej, niż każdy inny shopping ubraniowy.

Źródło: https://www.dorotaleszek.pl

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *