Olejek Kerastase Elixir Ultime – spełnione obietnice

 

Wygląda bardzo elegancko, a przy tym nowocześnie. Bardzo ujmuje fakt, że jest on wtłoczony w butelkę ze szkła, a nie w pospolity plastik. Zamknięty jest dużą, wygodną w użyciu pompką, która działa bez zarzutu, dozując produkt do samego dna, można by rzec- do ostatniej kropli olejku.

Uwielbiamy kosmetyki, które zapewniają dokładnie taki efekt, jaki obiecuje producent na opakowaniu. Do takich produktów należy m.in. olejek do włosów Elixir Ultime marki Kerastase.


Produkt kusi już samym opakowaniem.

Wygląda bardzo elegancko, a przy tym nowocześnie. Bardzo ujmuje fakt, że jest on wtłoczony w butelkę ze szkła, a nie w pospolity plastik. Zamknięty jest dużą, wygodną w użyciu pompką, która działa bez zarzutu, dozując produkt do samego dna, można by rzec- do ostatniej kropli olejku.

Wewnątrz dzieje się jeszcze więcej.

Olejek jest wielofunkcyjną odżywką. Nie tylko zregeneruje włosy i ochroni je, ale również pomoże je zdyscyplinować i sprawi, że przestaną się puszyć. Idealnie zadba o końcówki włosów, działając niczym skondensowane serum.

W służbie piękna stoją tu na straży aż cztery naturalne olejki:

– Olej kukurydziany– jest skutecznym ratunkiem dla przesuszonych włosów. Działa ochronnie i okluzyjnie, nie pozwalając włosom na utratę wody z wnętrza. Jest to jeden z nielicznych olejków zawierających tak wysokie stężenie kwasów tłuszczowych z grupy omega – 6 i omega – 3. Ponadto przyczynia się on do prawidłowej syntezy kolagenu w komórkach- a wszystko to dzięki obecności fitosteroli.

– Olej kameliowy – zadba nawet o bardzo cienkie i łamliwe włosy skutecznie je regenerując. Wygładza włosy i nadaje blasku.

– Olej pracaxi – to olejek, który ma właściwości silnie chroniące włos na całej długości. Bardzo dobrze odżywia i wzmacnia pukle.

– Olej arganowy– jest to idealny olejek dla wszystkich, którzy często suszą włosy gorącym nawiewem z suszarki, prostują je lub wystawiają na silny wiatr, mróz i słońce. Olejek chroni bowiem zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i przed kapryśną pogodą mogącą zniszczyć nasze włosy.

Kerastase Elixir Ultime jest gęstym olejkiem o przyjemnym zapachu i bursztynowej barwie, który z powodzeniem odnajdzie się na wszystkich rodzajach włosów. Panie, które mają wyjątkowo wysuszone pukle, powinny stosować go na mokre włosy po myciu. Te, które mają włosy normalne lub przetłuszczające się, mogą z powodzeniem wzmacniać nim włosy, nakładając olej przed myciem głowy (wystarczy 15 – 30 min). Jeśli chcemy nadać włosom blask i sprężystość możemy z powodzeniem używać olejku na suche umyte włosy. Olejek świetnie poprawi ich wizerunek.

Kerastase Elixir Ultime jest wyjątkowym olejkiem do włosów, dobrze przemyślanym i pięknie wydanym. Zadowoli nawet najbardziej wymagające włosy… oraz ich właścicielki.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *