Odnowa zgodnie z naturą: BIOREWITALIZACJA PREMIUM

Zmęczona, poszarzała, przesuszona cera nikomu nie dodaje uroku. Niestety, tego typu problemy mogą pojawić się niezależnie od wieku: sprzyjają im stres, niedostateczna ilość snu, zaburzenia hormonalne, a także jesienny spadek formy i obniżone samopoczucia. Zabieg BIOREWITALIZACJI PREMIUM BEAUTY BOOSTER Teosyal® Redensity 1 pomoże Ci odzyskać świeży, wypoczęty wygląd i komfort nawilżonej, promiennej cery.

Twoja skóra wie najlepiej, czyli „magia” biorewitalizacji

Biorewitalizacja to nic innego, jak pobudzanie naturalnych mechanizmów regeneracji i odnowy

skóry. Zabiegi biorewitalizacji są w pełni bezpieczne, nie powodują dyskomfortu, a ich efekty są  całkowicie naturalne.

Bardzo istotny jest jednak wybór preparatu, którym zostanie wykonany zabieg – nie wszystkie bowiem

działają w ten sam sposób. Przede wszystkim powinien to być wyrób medyczny o technologii i składzie PREMIUM, który zapewni bezpieczeństwo zabiegu a jednocześnie kompleksowe, wielokierunkowe działanie. Taki właśnie jest BEAUTY BOOSTER – Redensity 1* szwajcarskiego laboratorium TEOXANE. Doskonała jakość BIOREWITALIZACJI PREMIUM TEOSYAL® Redensity 1* powoduje, że efekty widoczne są natychmiast po pierwszym zabiegu. Dla ich długotrwałego utrzymania, warto wykonać serię 3 zabiegów co 3 tygodnie, a następnie zabieg przypominający co pół roku.

Niezależnie od Twojego wieku biologicznego cera po zabiegu wygląda na wyraźnie młodszą i wypoczętą. Jest pełna świeżego blasku i zachwycająco gładka. Poprawia się jej elastyczność i jędrność. Zyskuje naturalny, pełny zdrowia i energii kolor, dzięki czemu możesz nakładać mniej makijażu.

Zabiegi BIOREWITALIZACJI PREMIUM polecane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom niezależnie od wieku.

Pielęgnacja w gabinecie, która chroni

Jednym z największych wyzwań, przed którym staje nasza skóra w okresie jesienno-zimowym, jest utrzymanie optymalnego nawilżenia i zachowanie ciągłości ochronnej bariery hydrolipidowej. Przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach, mróz, wiatr i nagłe zmiany temperatury sprzyjają ucieczce wody z naskórka, co z kolei zaburza prawidłowe procesy biologiczne w skórze. BIOREWITALIZACJA PREMIUM jest odpowiedzią na ten problem: dzięki regularnym zabiegom BEAUTY BOOSTER Teosyal® Redensity 1 skóra jest doskonale nawilżona, odżywiona, rozświetlona i zdecydowanie lepiej przyswaja substancje odżywcze z pozostałych preparatów pielęgnacyjnych.

Biorewitalizacja na co dzień

TEOXANE jest marką, która doskonale wie, że skuteczna pielęgnacja zaczyna i kończy się w domu. Dlatego równolegle z zabiegu BIOREWITALIZACJI PREMIUM Teosyal® Redensity 1 proponuje specjalistyczne kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji skóry, które mogą być stosowane na co dzień.

Pierwszym produktem, który potęguje i uzupełnia działanie zabiegu biorewitalizacji oraz pomaga zachować optymalny poziom nawilżenia w skórze jest RHA® Serum,

RHA® Serum

276 zł/30 ml

O ultra silnych właściwościach nawilżających skórę i wysokim potencjale antyoksydacyjnym i ochronnym.

  • Nawilża i długotrwale nawadnia
  • Wyraźnie poprawia jędrność skóry
  • Redukuje widoczność zmarszczek
  • Chroni i zabezpiecza przed przesuszaniem skóry

Kolejnym produktem jest krem udoskonalający wygląd skóry – Advanced Perfecting Shield SPF 30. Krem Advanced Perfecting Shield SPF 30 tworzy niewidoczną barierę dla szkodliwych czynników środowiska zewnętrznego i jest doskonałym wsparciem dla naszej skóry w czasie trudnych, chłodnych miesięcy.

Advanced Perfecting Shield SPF 30

     276 zł/50 ml

Delikatnie wyrównujący koloryt krem o wszechstronnym potencjale ochronnym i przeciwstarzeniowym.

  • Chroni przed promieniowaniem UV i czynnikami środowiskowymi
  • Ujednolica i rozjaśnia cerę
  • Działa silnie antyoksydacyjnie
  • Redukuje widoczność zmarszczek

Gdzie kupić kosmetyki? Kosmetyki TEOXANE dostępne z rabatem -20% na oficjalnej stronie https://teoxaneshop.pl/

O TEOXANE:


Firma TEOXANE Laboratories została założona w Genewie w 2003 r.  Specjalizuje się w opracowywaniu oraz produkcji wypełniaczy i kosmetyków zawierających kwas hialuronowy, który zbliżony jest maksymalnie do kwasu hialuronowego występującego naturalnie w skórze.

Dzięki bezkompromisowemu zaangażowaniu w innowacje i jakość, TEOXANE Laboratories jest jednym z czołowych producentów wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego na świecie, obecnym w ponad 90 krajach.

Produkty Teoxane oparte są na specjalistycznej wiedzy i bardzo wysokich standardach. Od początku istnienia firma podąża za potrzebami i trendami rynku medycyny estetycznej, oferując skuteczne rozwiązania dla lekarzy na całym świecie oraz pomagając kobietom i mężczyznom zachować ich piękno w przyszłości.

Marka wypełniaczy tkankowych Teosyal® cieszy się uznaniem i zaufaniem zarówno lekarzy jaki i pacjentów. Bogata gama preparatów pozwala na precyzyjne dobranie zabiegu do potrzeb i oczekiwań pacjenta, a nowoczesna technologia unikalnego sieciowania kwasu hialuronowego doskonale wpisuje się w dynamikę twarzy zachowując jej unikalne piękno i ekspresję.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *