Odkryj prawdziwe piękno swojej skóry

Promienna i zdrowo wyglądająca skóra jest nasączona witaminą A. Intensywna kombinacja witamin, peptydów i przeciwutleniaczy zawartych w nowej serii Skin EssentiA marki Environ, pomaga przywrócić optymalny poziom witaminy A w skórze, ujawniając jej prawdziwe piękno.

Najnowszym dziełem, światowej sławy chirurga plastycznego dr Desmonda Fernandesa, jest seria pielęgnacyjna Skin EssentiA. Linia jest odświeżoną i udoskonaloną wersją serii AVST, flagowych kosmetyków marki Environ. Głównym składnikiem produktów jest witamina A, która zdaniem dr Fernandesa, jest kluczowa do utrzymania zdrowego i młodego wyglądu. W składach znajdziemy także: witaminy C i E, peptydy, antyoksydanty i ekstrakty roślinne. Dodatkowym atutem kosmetyków, jest bezpiecznie zwiększające się stężenie składników, głównie witaminy A, od poziomu 1 do 5.

Oprócz codziennej pielęgnacji opartej na m.in. kremie i żelu wokół oczu, w linii Skin EssentiA znajdziemy kosmetyki przeznaczone do „Trójfazowego zmywania”. Oczyszczanie skóry twarzy wydaje się być zabiegiem bardzo prostym, warto jednak poświęcić mu znacznie więcej uwagi, ponieważ prawidłowe oczyszczanie, to pierwszy krok do pięknej i zdrowej skóry!

Poranne, szybkie zabiegi oczyszczające sprawią, że skóra będzie wyglądać świeżo i promiennie, natomiast wieczorne zabiegi mają na celu zmyć zalegający makijaż, kurz (zanieczyszczenia środowiskowe) oraz sebum. Trójfazowe zmywanie Environ, pozwala na efektywną penetrację produktów witaminowych z serii Skin EssentiA, bez szkodliwego ścierania naskórka. Obejmuje produkty: Olejek poprzedzający zmywanie, Maska oraz Lotion zmywający.

Dodatkowo w serii Skin EssentiA znajdziemy:

Płyn do demakijażu powiek,  Tonik nawilżający,  Żel wokół oczu,  Żel nawilżający AVST,  Krem nawilżający AVST (o poziomach od 1 do 5).

W całej swojej 25-letniej historii, firma Environ znana jej ze swoich przełomowych badań w sektorze beauty. Marka zyskała międzynarodową renomę, dzięki pionierskiemu wykorzystaniu witaminy A w pielęgnacji skóry. Obecnie w portfolio Environ znajduje się 140 produktów dostępnych w niemal 70 krajach. Wraz z wprowadzeniem nowej linii Youth EssentiA® firma udowadnia po raz kolejny, iż możliwe jest przesunięcie granic czasu.

Nowa linia dostępna jest w sklepie internetowym: www.e-fontanna.pl, firmowych sklepach Fontanna Młodości oraz autoryzowanych gabinetach w całej Polsce.

Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marki Environ na rynku polskim jest firma Protea Anti Aging Sp. z o.o.

Więcej informacji na www.proteaantiaging.pl

 

 

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *