Fridge by yDe – rewolucyjne kosmetyki dla kobiet

Kosmetyki polskiej marki Fridge to produkty, których brakowało do tej pory na rynku kosmetycznym. To świeże kosmetyki stworzone na bazie ekologicznych składników, dzięki temu wyróżniają się doskonałym działaniem oraz rewolucyjnym sposobem przechowywania. Ze względu na naturalny skład oraz 2,5-miesięczny okres przydatności, muszą być trzymane w lodówce.

Polska marka Fridge i jej misja

Fridge to dzieło Magdaleny Beyer, Polki, która 10 lat temu wraz z zespołem wykwalifikowanych biologów i biotechnologów stworzyła jedyne w swoim rodzaju produkty. Kosmetyki marki wyróżniają naturalne i starannie dobrane składy, które są rewolucją nie tylko w Polsce, ale i na skalę światową.

Wśród produktów Fridge znajdują się popularne kremy do każdego rodzaju skóry, sera regenerujące i odżywiające, lekkie i odżywcze podkłady, perfumy oraz produkty do pielęgnacji ciała.

Oferta firmy jest skierowana do osób w każdym wieku. Misją marki jest wydobycie ze skóry każdego człowieka tego, co najlepsze oraz pobudzenie jej do naturalnej odnowy. Kosmetyki Fridge nie kamuflują niedoskonałości cery, lecz dogłębnie ją odżywiają oraz stymulują do samodzielnej regeneracji. Jak mówi o nich sama właścicielka marki: „Fridge jest zaproszeniem do uwierzenia w siebie, w możliwości twojego ciała i umysłu”.

Doskonałe połączenie tradycji i innowacji

Do wytwarzania swoich ekskluzywnych kosmetyków marka korzysta wyłącznie ze sprawdzonych i certyfikowanych składników najwyższej jakości. W składach jej produktów próżno więc szukać sztucznych dodatków oraz konserwantów, co jest swoistym powrotem do korzeni sztuki kosmetycznej.

Składniki roślinne wykorzystywane przy produkcji kosmetyków pochodzą z ekologicznych upraw. Najważniejszą z nich jest plantacja Fridge mieszcząca się w Starzyńskim Dworze, XIII-wiecznym opactwie cysterskim, gdzie uprawiana jest dzika róża Rosa Rugosa – składnik, któremu produkty Fridge zawdzięczają silne działanie antyoksydacyjne oraz bogactwo naturalnej witaminy C.

Rewolucja zamknięta w szklanej buteleczce

Wszystkie produkty Fridge powstają we własnym laboratorium marki. Kosmetyki są ręcznie umieszczane w szklanych buteleczkach typu airless, co pozwala przedłużyć ich świeżość oraz gwarantuje zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych. Każdy produkt zawiera substancje aktywne biologicznie, które są doskonale przyswajalne przez skórę oraz docierają do jej najgłębszych warstw.

Wszystkie produkty firmy wytwarzane są w limitowanych ilościach oraz dostarczane do klientów w ekspresowym tempie. Świeże kosmetyki posiadają bowiem ograniczoną przydatność do użytku, która  w przypadku większości kosmetyków wynosi 2,5 miesiąca od daty produkcji. Kosmetyki Fridge by yDe dostępne są jedynie w sklepie internetowym oraz salonie marki w Warszawie.

5/5 - (4 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *