OBUDŹ W SOBIE PIĘKNO – DWÓR ELIZY W KOTLINIE KŁODZKIEJ ZAPRASZA

Spa Massage. Young Woman Getting Facial Massage

Każda kobieta lubi poczuć się piękna, zadbana i rozpieszczana. O dobre samopoczucie dużo łatwiej w pięknych okolicznościach przyrody. Wypoczynek w nowoczesnym hotelu z Centrum Odnowy Biologicznej, położonym w uzdrowiskowej okolicy Długopola Zdroju, w Kotlinie Kłodzkiej u stóp Gór Bystrzyckich każdemu zagwarantuje wspaniały relaks i wzmocnienie sił witalnych.

Ziemia Kłodzka znajduje się w południowo-wschodniej części Polski. Obejmuje pasmo Sudetów oraz malowniczą kotlinę. Jest to piękny region Polski, niezwykle bogaty w atrakcje, wymarzona kraina dla turystów i zwolenników różnych form aktywnego spędzania czasu.

Amatorzy wycieczek górskich znajdą tutaj raj dla siebie. Wokół wspaniałe góry (Stołowe, Bystrzyckie, Sowie i inne) i niezwykłe krajobrazy z wielkim bogactwem form skalnych: szczelin, labiryntów, głazów górskich. Ziemia Kłodzka to również uzdrowiska z bijącymi źródłami wód mineralnych, które przywracają zdrowie i siły oraz budzą nasze wewnętrzne piękno. Jednym z nich jest Długopole Zdrój.

Ta niewielka miejscowość położona jest w zacisznej i malowniczej dolinie u stóp Gór Bystrzyckich nad Nysą Kłodzką. Panujący tu łagodny klimat śródgórski, wiele słonecznych dni w ciągu roku, zmienność ciśnienia cząstkowego tlenu i czystość górskiego powietrza, wpływają korzystnie na układy krążenia i oddechowy oraz czynności krwiotwórcze.

Będąc w Długopolu, warto odwiedzić malowniczy Park Zdrojowy oraz zaplanować nocleg w znajdującym się naprzeciwko Dworze Elizy czyli nowoczesnym hotelu z basenem i Centrum Odnowy Biologicznej, będący najlepszym SPA w Górach Bystrzyckich. Myślą przewodnią Centrum jest: zdrowie poprzez wodę czyli wykorzystywanie odprężających i uzdrawiających właściwości wody. W hotelowym Spa bogata oferta zabiegów została oparta na składnikach naturalnego pochodzenia. Basen, sauny, sala fitness, zabiegi hydroterapeutyczne oraz gabinety zabiegowo-relaksacyjne – spełniają najwyższe standardy i oczekiwania klientów, skutecznie poprawiają samopoczucie oraz wygląd. „W zaciszu natury budzimy piękno” to hasło widnieje przy wejściu do SPA i jego realizacja stanowi codzienną pracę wykwalifikowanych fizjoterapeutów i kosmetologów.

Planując pobyt w Ziemi Kłodzkiej, warto pamiętać, że można tam nie tylko odbywać malownicze górskie wycieczki, ale także zatrzymać się na Dworze Elizy. Przebywający tu Goście, w ciszy spokojnej doliny i rodzinnej atmosferze szybko odzyskują zdrowie i siły.

KONTAKT

Dwór Elizy Sp. z o.o

ul. Zdrojowa 22

57-520 Długopole Zdrój

+48 74 812 08 40

recepcja@dwor-elizy.com

www.dwor-elizy.pl

Autor: Justyna Bojków, kosmetolog.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *