Niepowtarzalny klimat piękna

Seaside Beauty Instytut Urody to wyjątkowe miejsce. W klimatycznym salonie – położonym w samym centrum Wrzeszcza, każdy klient poczuje się jak u siebie. Profesjonalizm, usługi na najwyższym poziomie i panująca tu przyjazna atmosfera to wizytówka Seaside Beauty Instytut Urody. O tym, jak powstał salon i z jakich zabiegów można w nim skorzystać opowiada Magdalena Madej, jego właścicielka.

Jak narodził się pomysł na otworzenie Seaside Baeuty Instytut Urody?

Kiedy patrzyłam na inne salony zawsze czegoś mi w nich brakowało. W końcu postanowiłam stworzyć coś swojego, zupełnie od podstaw. W moim przedsięwzięciu bardzo kibicowała mi rodzina i to oni pozwolili mi uwierzyć w siebie i zrobić coś o czym zawsze marzyłam. Udało mi się stworzyć miejsce, gdzie mogę uszczęśliwiać innych.

W czym specjalizuje się Pani Instytut?

W Seaside Baeuty przede wszystkim wykonujemy zabiegi na twarz. Wszystkie bez wyjątku dobierane są indywidualnie, w zależności od rodzaju skóry. Mezoterapia mikroigłowa jest doskonałym rozwiązaniem dla skóry dojrzałej, czy takiej z bliznami lub przebarwieniami. Bardzo lubię zajmować się klientkami, które borykają się ze skórą problematyczną. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem są terapie łączone, np. oczyszczanie kwasami i naświetlanie światłem LED. Kombinacji i możliwości przeprowadzenia tego typu zabiegów jest wiele. Zajmujemy się również zabiegami na ciało. Są to rozbudowane zabiegi z peelingiem, maską odpowiednio dobraną do skóry oraz masażem. Oferujemy masaże relaksacyjne lub ujędrniające z użyciem bańki chińskiej. Najbardziej lubiany zabieg to Hot Chocolate – super relaks, nawilżenie i ujędrnienie w jednym. Specjalizujemy się także w laserowym usuwaniu owłosienia, mamy jeden z najskuteczniejszych laserów diodowych polskiej marki. Oprócz tego wykonujemy opalanie natryskowe i wszystkie podstawowe zabiegi kosmetyczne.

Na jakich produktach i sprzętach Państwo pracujecie?

Pracujemy na firmach Peel Mission, Norel, Bandi, Dermaheal, Fake Bake, Podopharm oraz NeoNail. Zabiegi usuwania owłosienia wykonujemy laserem diodowym polskiej marki Medika. W niedalekiej przyszłości planujemy rozszerzyć ofertę o więcej zabiegów na aparaturach.

Co wyróżnia Seaside Baeuty Instytut Urody na tle innych?

Przede wszystkim to, że holistycznie podchodzimy do każdego klienta. Bardzo zależy nam, aby każdy, kto korzysta z naszych usług, był nie tylko wypielęgnowany zewnętrznie, ale też wewnętrznie. Chcemy, aby każdy nasz klient wychodził od nas zrelaksowany i czuł się dobrze sam ze sobą. W salonie zawsze panuje przyjazna atmosfera. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W terapii na twarzy i ciało zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko to, co widać na skórze, ale przeprowadzamy również dokładny wywiad co do stylu życia czy odżywiania i dopiero wtedy dobieramy odpowiedni plan terapii.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *