„Niedzielne spotkania z muzyką 13:13” na nowo odżywają!!!

„Niedzielne spotkania z muzyką 13:13” na nowo odżywają!!!

Scent Of A Woman/Zapach Kobiety

20 listopada, godzina 13:13

Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki

ul. Chlebnicka 2

Baltic String Quartet wraz z Gdańskim Towarzystwem Przyjaciół Sztuki zaprasza jeszcze w tym roku na dwa spotkania muzyczne: 20 listopada i 11 grudnia o tradycyjnej godzinie 13:13.

W pierwszym spotkaniu z towarzyszeniem kwartetu wystąpi tancerka Amelia Jankiewicz, w drugim standardy jazzowe zaśpiewa Karolina Gorgol-Zaborniak.

20 listopada zostanie zaprezentowany materiał z płyty kwartetu smyczkowego Baltic „Scent of A Woman”. Artyści zaprezentują muzyczno – teatralne widowisko, które będzie pełne niespodziewanych obrotów akcji. Dodatkowa oprawa w postaci występu aktorki-tancerki będzie zmaterializowanym wyobrażeniem kobiety, której dedykowana jest płyta kwartetu.

Nie zabraknie sporej dawki humoru, dzięki charyzmatycznemu Tomaszowi Diakunowi – jednemu ze skrzypków kwartetu.

Tak oto opisała swoje wrażenia z wcześniejszego występu kwartetu i tancerki Klaudia Grohs
„….Podróż muzycznymi ścieżkami przez krainę filmu w wykonaniu kwartetu Baltic, była prawdziwą przyjemnością. Nie zabrakło pomysłu, talentu i kreatywności, a przede wszystkim niekonwencjonalnego podejścia do prezentacji muzyki – która w wykonaniu grupy Baltic jest zawsze czymś więcej niż tylko koncertem.”

Sala wystawiennicza stowarzyszenia mieści się w samym centrum Głównego Miasta na tyłach Dworu Artusa. Jest kameralną salą koncertową, która może pomieścić około 50 widzów i posiada znakomitą akustykę.

Bilety w cenie 20 zł można kupić na stronie
www.baltickwartet.pl
oraz na godzinę przed występem w siedzibie GTPS.

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gdańska

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *