NAWROCKI CLINIC – MIEJSCE STWORZONE Z PASJĄ

Nawrocki Clinic to jedna z najbardziej nowoczesnych Klinik Stomatologicznych na Pomorzu.
To wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta stworzył lek.stom. Michał Nawrocki, który w 2001 roku otworzył swoją własną praktykę stomatologiczną lekarzstomatolog.com, a ta z kolei w 2015 z pomocą żony – Agnieszki Dojlidko-Nawrockiej przekształcona została w Klinikę Nawrocki Clinic.

Lek.stom. Michał Nawrocki ukończył w 1998 roku studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Od roku 1999 roku pracował jako asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej. Zyskał tam uznanie jako rzetelny i sprawdzony lekarz. Jest ponadto autorem artykułów z zakresu zastosowania licówek porcelanowych w leczeniu stomatologicznym, które zostały opublikowane w Protetyce Stomatologicznej.

W 2018 roku jako pierwszy Polak ukończył Studia Podyplomowe na Uniwersytecie RWTH University w Aachen, broniąc Master Thesis: Comparison of two methods of peri-implantitis treatment with the use of Nd:YAG and Er:YAG laser i uzyskał tytuł naukowy Master of Science in Lasers in Dentistry.

Dr Michał Nawrocki od samego początku swej praktyki stomatologicznej wprowadza najnowsze technologie i najwyższe standardy leczenia. Od 2013 roku korzysta z systemu Sirona CAD/CAM – CEREC, który pozwala na samodzielne wykonywanie różnego rodzaju prac protetycznych stacjonarnie, w Klinice. Doświadczeni lekarze pracujący w Nawrocki Clinic po opracowaniu zęba np. pod koronę lub licówkę, wykonują skan za pomocą bezpiecznej kamery – CEREC Omnicam lub Apollo DI Sirona. Jest to rodzaj cyfrowego wycisku. Po wykonaniu skanu technik dentystyczny w ciągu paru minut jest w stanie zaprojektować gotowe uzupełnienie protetyczne.

Lekarze w Nawrocki Clinic na co dzień mają do dyspozycji najnowocześniejszy laser do zabiegów na tkankach twardych i miękkich – FOTONA LIGHTWALKER oraz laser diodowy – LITEMEDICS. Urządzenia te zmieniają jakość pracy w praktyce dentystycznej dzięki zastosowaniu dwóch najlepszych długości fal Er:YAG i Nd:YAG. Innowacyjne zabiegi, z wykorzystaniem aparatury laserowej, są bezpieczne, przewidywalne i dają znakomite efekty w stosunkowo krótkim czasie.

Ponadto Nawrocki Clinic jako pierwsza Klinika na Pomorzu, stosuje w leczeniu implantologicznym nawigację komputerową Simplant, dzięki której możliwe jest stworzenie nowego uśmiechu w zaledwie jeden dzień! Nawigacja komputerowa SIMPLANT umożliwia lekarzowi trójwymiarowo zaprojektować idealną pozycję implantu. Na podstawie cyfrowego projektu firma w Belgii drukuje specjalny szablon chirurgicznych, który wykorzystywany jest podczas zabiegu. SIMPLANT daje mnóstwo korzyści – zarówno Pacjentowi, jak i lekarzowi. Zabieg jest bardzo dokładnie zaplanowany, a implanty są wprowadzane z niesamowitą precyzją, co wpływa na bezpieczeństwo zabiegu oraz skrócenie jego czasu. Najważniejszy zaś jest fakt, że Pacjenci bezpośrednio po zabiegu wychodzą z naszej Kliniki z nowym uśmiechem.

W naszej Klinice specjalizujemy się w leczeniu trudnych przypadków endodontycznych.
Leczenie kanałowe przeprowadzamy bezboleśnie, zawsze z zastosowaniem mikroskopu, endometru i najnowszych maszynowych systemów endodontycznych. Pozwalają one na najwyższą precyzję wykonania zabiegu, finalnie potwierdzaną radiowizjografią.

W Nawrocki Clinic otaczamy opieką stomatologiczną całe rodziny. Wiemy, że leczenie dzieci wymaga szczególnych umiejętności interpersonalnych, połączenia humoru i cierpliwości. Jesteśmy świadomi, że pierwsze doświadczenia dziecka mają ogromny wpływ na późniejsze kontakty ze stomatologiem. Dlatego najmłodsi Pacjenci są traktowani wyjątkowo w naszej Klinice. Aby zapewnić im komfort i spokój, podczas leczenia stomatologicznego stosujemy sedację wziewną, czyli tzw. gaz rozweselający. Pozwala to wyeliminować strach przed wizytą, a Pacjent podczas zabiegu jest spokojny i zrelaksowany a nawet może zasnąć i mieć sny.

Od niedawna Klinika dysponuje także najnowszej generacji laserem dermatologicznym Fotona Dynamis SP. Jego spectrum zastosowań jest bardzo wszechstronne: od zamykania naczyń, redukcji rumienia, usuwania zmian trądzikowych, rozstępów i owłosienia, poprzez zabiegi fotoodmładzania, aż po innowacyjną formę terapii chrapania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, dermatologię estetyczną rozszerzyliśmy o zabiegi z zakresu tradycyjnej medycyny estetycznej, takie jak botoks czy zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego.

Nawrocki Clinic to zespół profesjonalistów świadomych potrzeb Pacjentów, dbających o jakość, komfort i miłą atmosferę podczas zabiegów. Doświadczenie i umiejętności lekarzy, asystentek oraz techników protetycznych pozwalają na świadczenie kompleksowej opieki stomatologicznej na światowym poziomie.
Doskonale się rozumiemy i wspieramy, posiadamy wspólny cel, jakim jest budowanie zaufania naszych Pacjentów oraz stały rozwój naszej Kliniki.

Serdecznie zapraszamy.
www.nawrockiclinic.com

2.7/5 - (3 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *