NATURALNA PROFILAKTYKA ANTI-AGING – POBUDŹ SKÓRĘ DO PRACY! PORADY LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DR ŁUKASZA PREIBISZA

magazynkobiet.pl - istock 1314903236 1050x700 - NATURALNA PROFILAKTYKA ANTI-AGING – POBUDŹ SKÓRĘ DO PRACY! PORADY LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DR ŁUKASZA PREIBISZA

Czym są i jak działają stymulatory tkankowe?

Medycyna estetyczna dostarcza pacjentom coraz szerszą gamę preparatów, które zapewniają skuteczne działanie anti-aging. Do grupy tej należą stymulatory tkankowe. Są to substancje o zaawansowanej formule, których działanie opiera się na odbudowywaniu struktury cery. Pobudzają i stymulują komórki skór, elastyny i kolagenu. Ich stosowanie daje bardzo naturalne efekty – tak pożądane przez Pacjentów. Po podaniu pod skórę preparaty tego typu poprawiają jędrność i gęstość skóry, co przekłada się na jej wygląd.

Medycyna estetyczna oferuje szeroką gamę preparatów tego typu. Mogą się one różnić zarówno pod względem składu, substancji czynnych, działania, sposobów stosowania i obszarów, w których mogą zostać zaaplikowane. Preparaty różnią się także efektami, jakie można dzięki nim osiągnąć, a także czasem utrzymywania się ich. Każdorazowe zastosowanie stymulatorów tkankowych powinno być konsultowane ze specjalistą, który powinien podchodzić indywidualnie do przypadku Pacjenta.

Polinukleotydy w wersji PREMIUM – JUVENUS – odmłodzenie i regeneracja

Jedną z nowszych propozycji z gamy stymulatorów tkankowych jest JUVENUS. Jest to innowacyjny żel na bazie polimeryzowanych polinukleotydów, które tworząc łańcuch, służą jako wymiatacz wolnych rodników. Skutecznie wiąże on w skórze cząsteczki wody i chroni przed wolnymi rodnikami, co przekłada się na efekty w postaci ujędrnienia skóry i jej głębokiego nawilżenia.

Jest to preparat o kompleksowym działaniu. Pozwala uzyskać natychmiastowe efekty odmładzające i regenerujące wygląd cery. Znacząco i błyskawicznie poprawia kondycję skóry. Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu. Preparat ten wpływa także na znaczną poprawę elastyczności skóry, zapobiega pojawianiu się oznak jej starzenia, intensywnie nawilża ją, a także chroni przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Przekłada się to na promienny i odświeżony wygląd cery.

Juvenus jest dostępny w dwóch stężeniach, dzięki czemu można dopasować go do indywidualnych potrzeb pacjentów w każdym wieku. Juvenus Medium poprawia elastyczność skóry i chroni ją przed starzeniem. Juvenus Strong dodatkowo posiada znakomite właściwości liftingujące.

magazynkobiet.pl - drlukaszpreibiszdermatologlekarzmedycynyestetycznejpreibiszskindoctors 1 1024x575 - NATURALNA PROFILAKTYKA ANTI-AGING – POBUDŹ SKÓRĘ DO PRACY! PORADY LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DR ŁUKASZA PREIBISZA

Stymulatory do trudnej okolicy skóry wokół oczu i skóry głowy – NUCLEOFILL

Nucleofill to kolejny z popularnych preparatów z gamy stymulatorów tkankowych, który pozwala na głęboką odnowę i biorestrukturyzachę skóry. Zawarte w preparacie polinukleotydy wykorzystują trzykierunkowy mechanizm pobudzający skórę do regeneracji. Preparat Nucleofill dostępny jest w kilku różnych wersjach, pozwalających odpowiedzieć na bardzo precyzyjne wymagania pacjentów.

Nuclefill Soft Plus przeznaczony jest do wrażliwych okolic oczu. Przez jej specyfikę – delikatną, cienką skórę narażoną na ciągły ruch – oznaki starzenia pojawiają się na niej wyjątkowo szybko. Zabieg z wykorzystaniem preparatu szybko likwiduje zmarszczki i cienie pod oczami, a równocześnie daje wyjątkowo naturalny efekt. Działa natychmiastowo i pobudza skórę tej okolicy do regeneracji. Nucleofill Soft Plus poprawia jakości i gęstości struktury skóry, widocznie wypełnia zmarszczki, zapewnia efekt zdrowego napięcia cery. Sam zabieg jest bezbolesny. Preparat podawany jest podskórnie kilkoma ukłuciami, po zastosowaniu znieczulenia nakłuwanej okolicy.

Nucleofill Medium Plus przeznaczony jest do stosowania na skórę głowy, dla pacjentów, których problemy związane są z wypadaniem i przerzedzaniem się włosów. Preparat charakteryzuje wysoka skuteczność w leczeniu łysienia androgenowego, a także w przypadkach osłabienia włosów. Jego działanie opiera się o głęboką i ciągłą biorestrukturyzację mieszków włosowych, co prowadzi do poprawy triofizmu. Preparat wskazany jest dla osób, u których doszło do osłabienia cebulki włosa, czyli w początkowym stadium łysienia, w łysieniu androgenowym, leczeniu przed- i pooperacyjnym, a także w przypadku przerzedzenia poporodowego. Nucleofill Medium Plus stosować można także do zagęszczenia brwi i brody.

Całe porfolio zabiegowe: https://www.preibisz.com/twoj-problem

NATURALNA PROFILAKTYKA ANTI-AGING – POBUDŹ SKÓRĘ DO PRACY! PORADY LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DR ŁUKASZA PREIBISZA
Rate this post

Polacane:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *