Najlepsze campy tematyczne dla dzieci i młodzieży

Młodzi ludzie nawet podczas wakacji szukają nowych przyjaźni i własnych ścieżek rozwoju. Chcą rozwijać nowe, fascynujące pasje, na które nie mają czasu podczas codziennych zajęć. Dlatego warto zapewnić im wakacje, podczas których nie tylko odpoczną, lecz także spełnią swoje marzenia. W grupie rówieśników będą czuli się swobodnie, a realizując swoje hobby będą codziennie uczyć się nowych rzeczy i jednocześnie odpoczywać.

Jak znaleźć odpowiednią rozrywkę dla dziecka podczas wakacji?

Niezależnie od tego czy twoje dziecko tryska energią i jest zainteresowane wszystkim, co je otacza, czy bywa nieco nieśmiałe, lecz uwielbia zajęcia artystyczne lub zwierzęta czy jazdę konną, warto zapewnić mu dobrze zorganizowane wakacje. Organizator wyjazdów dla dzieci i młodzieży https://camport.pl/campy-lato-2019 zaprasza na zapoznanie się z najnowszą ofertą kolonii i obozów w sezonie letnim 2019. Podczas pobytu uczestnicy mają zapewnioną opiekę profesjonalnej kadry oraz ubezpieczenie. Uczestnicy mają do wyboru rozmaite zajęcia. Oprócz zajęć tematycznych każdy z uczestników będzie mógł odpocząć na Bałtykiem w ośrodku Viva w Jantarze.

Teatralne atrakcje podczas wakacji

Wszyscy zainteresowani spektaklami teatralnymi czy kinem mogą wziąć udział w Teatralnym Camp Arte. To znakomity sposób rozwoju dla kreatywnych osób, które chcą rozwijać się w tym kierunku. Mogą w nim brać udział nie tylko silne i przebojowe dzieci, lecz również nieśmiałe, wrażliwe osoby, które dzięki sztuce i występom na scenie będą mogły wyrazić sobie, swoje emocje i uczucia pokonując własne lęki i ucząc się pewności siebie. To znakomity trening przed wejściem w dorosłość, dlatego takie zajęcia mogą okazać się doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu dla wielu osób. Zajęcia dla wielbicieli sztuki teatralnej prowadzi aktor filmowy z przygotowaniem pedagogicznym – Bartłomiej Nowosielski. Współpracuje on z wieloma znanymi aktorami znanymi z kina i teatru, m.in. Agatą Kuleszą czy Bogusławem Lindą.  Inspirujące warsztaty teatralne i aktorskie oraz zajęcia taneczne i nauka ruchu scenicznego – to główne zajęcia na tym kampie.

Ekscytujące zajęcia dla młodych detektywów

Wakacje to czas na rozwijanie własnym zainteresowań. Jeśli dziecko pasjami czyta kryminały lub ogląda filmy detektywistyczne i zawsze stara się rozwiązywać zagadkę przed zakończeniem filmu, a ponadto jest wnikliwym obserwatorem – może wziąć udział w detektywistycznym campie. Z radością będzie mogło rozwijać swoje zainteresowania, a jednocześnie pozna nowe metody działania i nauczy się współpracy z innymi. To świetny sposób na naukę logicznego myślenia i wyciągania właściwych wniosków na podstawie pewnych przesłanek.

Wymarzone wakacje w siodle

Camp Horses to nauka i doskonalenie jazdy konnej pod okiem doświadczonego instruktora, a także w gronie innych miłośników koni i tego pięknego sportu. To wymarzone wakacje dla wszystkich miłośników jeździectwa oraz przyrody . Zajęcia na Campie konnym pozwolą spędzić wiele pięknych chwil w naturalnym otoczeniu przyrody i budować piękną więź z tymi cudownymi zwierzętami.  

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *