Najbadziej wpływowa blogerka świata w ten weekend w Trójmieście

Julia Kuczyńska, prowadząca bloga Maffashion, uznana za najbadziej wpływową blogerkę świata, spotka się w sobotę ze swoimi fanami w Galerii Bałtyckiej. Będzie gościem specjalnym finału akcji Style Hunter.

Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, która doceniana jest także na świecie. Według rankingu opublikowanego przez opiniotwórczy serwis Women’s Wear Daily (www.WWD.com), Kuczyńska znalazła się na szczycie listy 20 najbardziej wpływowych blogerów na świecie. Zestawienie przygotowała międzynarodowa agencja marketingowa Tribe Dynamics w oparciu o działania blogerów i influencerów z branży modowej w mediach społecznościowych. Ich wpływ określono biorąc pod uwagę ekwiwalent reklamowy obliczany na podstawie szacowanego zysku, jaki markom przyniosła współpraca z danym blogerem. Szacuje się, że 2016 roku Maffashion zarobiła dla współpracujących z nią marek 64,8 miliona dolarów.

W najbliższą sobotę, 28 stycznia, Julia Kuczyńska będzie gościem specjalnym finału akcji Style Hunter, który odbędzie się w Galerii Bałtyckiej. W godzinach 14-15.30 spotka się ze swoimi fanami, a wcześniej, od godz. 12 do 13.30 w ramach Style Huntera będzie szukać ciekawie ubranych klientów centrum handlowego. 6 wybranych przez nią osób dostanie bony na 200 zł.

Akcja Style Hunter organizowana jest co tydzień w sobotę w Galerii Bałtyckiej. W jej ramach fotograf zwany Łowcą Stylu szuka ciekawie i niebanalnie ubranych mieszkańców Trójmiasta. Ich zdjęcia trafią do galerii na Facebooku Galerii Bałtyckiej. Wśród osób, które biorą udział w akcji, wybierana jest stylizacja miesiąca, a raz w roku stylizacja roku.

maffashion_gb_plakat

Więcej informacji udziela: galeriabaltycka@hiday.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *