Miesiąc treningu za złotówkę! Black Friday w CityFit

Dostęp 24h/7, sprzęt treningowy najlepszych światowych marek oraz zajęcia fitness w cenie karnetu. A to wszystko za 1 zł! Sieć klubów fitness CityFit przygotowała specjalną ofertę z okazji Black Friday. Nie przegap, promocyjny karnet można złapać tylko w ten piątek!

Promocyjne karnety Black Friday dostępne będą tylko przez 24 godziny. Kto się załapie, zyska miesiąc treningów w wybranym klubie CityFit w super cenie: 1 złoty. Zakupu można dokonać online na www.cityfit.pl lub w kioskach przy wejściu do klubu.

CityFit posiada aktualnie 13 klubów w całej Polsce: Warszawa (Rondo ONZ oraz Targówek), Gdańsk, Białystok, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Chorzów, Wrocław (Stare Miasto i Wroclavia), , Rzeszów, Wałbrzych i Bielsko-Biała. W planach są kolejne otwarcia, m.in. w Krakowie (start przedsprzedaży już 6 grudnia).

Co oferuje CityFit? Po pierwsze pełną dostępność: kluby czynne 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, trenować można już od 16. roku życia, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.

Po drugie doskonałe warunki treningowe. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona jest w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Klubowicze mają do dyspozycji kilka ergonomicznych stref aktywności, wśród których znajduje się sala fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów czy strefa treningu funkcjonalnego. W cenie karnetu zyskujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness, zajęć wprowadzających dla początkujących (IntroFit) oraz możliwości bezpłatnej konsultacji z trenerem personalnym (raz w miesiącu podczas Dnia z Trenerem Personalnym) czy udziału w licznych akcjach i eventach organizowanych w klubie.

Co ważne, w CityFit nie ma konieczności podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).
Jak wyglądają kluby CityFit

Promocyjna cena Black Friday dotyczy pierwszego miesiąca członkostwa, od drugiego obowiązuje cena regularna. Zakup karnetu nie wiąże się z koniecznością podpisywania długoterminowej umowy. w Stare Miasto do 31. grudnia w prezencie

Więcej informacji i zakup karnetu: www.cityfit.pl

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *