Miesiąc Kobiet w Galerii Madison

W świecie kobiet jesień to czas przemian, czas nowych postanowień, czas odkrywania siebie, czas poszukiwań. Dlaczego? Bo kobiety kochają zmiany a nic nie inspiruje do nich równie mocno jak zmiana pór roku. To z myślą o Was Drogie Panie Galeria Madison październik dedykuje Kobietom – poszukiwaczkom nowego stylu, wyglądu, szalonych metamorfoz, sportowych i zdrowotnych wyzwań.

Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie nowego sezonu pod hasłem: Miesiąc Kobiet w Galerii Madison.
W październiku z myślą o klientkach, sąsiadkach, turystkach, matkach, córkach i babciach Galerii Madison przygotowała cykl warsztatów, podczas których Drogie Panie poznacie między innymi tajniki: make-upu, stylizacji, utrzymania kondycji, pielęgnacji skóry, zadbanych dłoni. Warsztaty odbędą się w blokach tematycznych w każdą sobotę października w godzinach 13.30 – 18.00.

Ponadto w każdy piątek miesiąca Galeria Madison zaprasza Panie do zabawy konkursowej, w której do wygrania czekają 4 stylizacje o wartości 500 zł każda. Aby wygrać nagrodę wystarczy odwiedzić Galerię Madison w piątek i odnaleźć ukrytą konkursową metkę w sklepach Galerii Madison. Zwyciężczyni przy wsparciu profesjonalnej stylistki wybierze ze sklepów Galerii Madison kompletną stylizację o wartości 500 zł.

W poszukiwaniu dobrych ofert cenowych z nowych kolekcji przez cały październik sklepu przygotowały oferty zniżek i rabatów, które będą komunikowane na profilach FB i Instagram Galerii.

Szczegóły konkursu oraz program warsztatów dostępne na www.madison.gda.pl.
Wszystko dla Kobiet w miesiącu kobiet tylko w Galerii Madison.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *