Marka CMP pod lupą. Co oferuje klientom?

Czy prawdą jest stwierdzenie, że wyłącznie narciarze oraz miłośnicy zimowych sportów ekstremalnych powinni mieć w swoim wyposażeniu specjalistyczny sprzęt? Jak się okazuje – nie tylko, ponieważ również miłośnicy spacerów po górach mają obowiązek zaopatrzenia się w wysokiej jakości obuwie i odzież. Marką, która godnie reprezentuje wszystkich pasjonatów wycieczek górskich jest CMP. Stworzona we Włoszech zajmuje się produkcją specjalistycznych ubrań i butów, ściśle przystosowanych do wymagających warunków, jakie panują w górach czy na stoku.

Zoom na markę

Firma CMP wkroczyła na rynek w 2010 roku i nieprzerwanie do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród pasjonatów białego szaleństwa. Co ciekawe, powstała z połączenia dwóch marek: Kilkenny oraz F.lli Campagnol, które swoimi korzeniami sięgają lat 50. XX wieku. W swojej ofercie marka posiada zarówno odzież specjalistyczną (termoaktywna bielizna, ubrania, kurtki), jak i codzienną, lifestylową. Uzupełnieniem asortymentu jest trwałe i zapewniające bezpieczeństwo przemieszania się obuwie. CMP oferuje swoje produkty nie tylko fanom zimowych sportów, w tym również ekstremalnym, ale wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości ubrań do uprawiania różnych aktywności sportowych.

Obuwie marki CMP

Niewątpliwie, specjalnością marki CMP jest obuwie zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo poruszania się – nawet na bardzo trudnym terenie. Duża różnorodność modeli sprawia, że idealny model znajdą dla siebie zarówno miłośnicy butów z niską, jak i wysoką cholewką, na lato oraz zimę – https://runcolors.pl/firm-pol-1616883919-CMP.html. Ich cechą charakterystyczną jest starannie przemyślana konstrukcja. I to nie tylko z uwagi na zastosowanie sprawdzonych, wyselekcjonowanych materiałów (skóry naturalnej i nowoczesnych tworzyw sztucznych), ale również podeszwy z głębokim bieżnikiem, membran zapewniających dobrą izolację od podłoża oraz wentylację.

Kolekcja ubrań

Stworzenie odzieży równie funkcjonalnej, co modnej i estetycznie wyglądającej nie jest łatwym zadaniem dla wielu producentów. Na szczęście marka CMP skutecznie podołała temu zadaniu, ponieważ kolekcje jej ubrań zachwycają ponadprzeciętnymi walorami użytkowymi, jak i wizualnymi. Są zaprojektowane tak, aby nie tylko chronić przed wychłodzeniem, ale również skutecznie odprowadzać wilgoć podczas ciepłych, wakacyjnych miesięcy. Zwieńczeniem całości jest modna kolorystyka oraz wzornictwo, z przeznaczeniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *