Jak malować i czym pielęgnować rzęsy, by sięgały nieba?

Rzęsy sięgające nieba?
Myślisz, że to niemożliwe…
a jednak:
można zrobić naprawdę wiele, aby stały się dłuższe, grubsze i gęściejsze.
W jaki sposób?
Wystarczy wziąć je do „kosmetycznego nieba”

Niebo dla małych włosków – jak ono wygląda i czym pielęgnować rzęsy?

Większość kobiet zapewne będzie zdziwiona słysząc, że nie musi łykać żadnych suplementów ani przedłużać rzęs w salonie, aby mieć wspaniałe i zdrowe włoski, które budzą podziw

Wystarczy jedna, drobna zmiana: trzeba sięgnąć po odpowiednie kosmetyki.

Wojna o piękno rzęs zaczyna się już w momencie, gdy robimy demakijaż oczu. Okazuje się, że na wygląd i kondcyję włosków w znacznym stopniu wpływ ma tusz do rzęs. Jego skład powoduje bowiem często niszczenie i wysychanie włosków. Rzęsy tracą elastyczność, zaczynają słabnąć i wypadać,. Jeśli do tego dodamy płyn do demakijażu oczu pozbawiony odpowiednich składników pielęgnujących – powstaje wówczas duet zabójczy dla delikatnych włosków. Nie mamy też świadomości, jak bardzo same przyczyniamy się do niszczenia rzęs – silny, inwazyjny demakijaż sprawia, że woski wypadają w przyspieszonym tempie.

Jak odżywić i wydłużyć rzęsy?

Na szczęście w tej dziedzinie panuje względna równowaga i w opozycji do produktów niszczących rzęsy istnieją również takie, które je wzmacniają. Najlepszym kosmetykiem tego typu są odżywki do rzęs: innowacyjne produkty stworzone z myślą o intensyfikacji wyglądu i całkowitej regeneracji. Jakie cechy ma najlepsza odżywka do rzęs? Jest ona w stanie zregenerować małe włoski od podstaw (czyli bezpośrednio od cebulek) aż po same końce. Rzęsy odzyskują siłę i piękny wygląd, a dodatkowo otrzymują wsparcie, dzięki któremu ich wzrost jest szybszy i intensywniejszy. Dodatkowym plusem odżywek do rzęs jest to, że można ją stosować również do pielęgnacji brwi (wspomoże ona też odrastanie ich np. po nieudanej depilacji).

Podsumowując – rzęsy poczują się jak w niebie, jeśli zapewni im się pielęgnację za pomocą odpowiednich produktów. Warto wybrać delikatny, pełen składników odżywczych płyn do demakijażu, maskarę która jednocześnie maluje i pielęgnuje rzęsy, oraz odżywkę do rzęs dobrej jakości.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *