Magazyn do wynajęcia w Warszawie – dla kogo to dobry wybór?

mały magazyn z kartonami na palecie i wózkiem widłowym

Szukasz bezpiecznej przestrzeni, w której przechowasz swoje rzeczy? Nie chcesz ryzykować pozostawiania swojego mienia w słabo zabezpieczonych przed kradzieżą piwnicach, komórkach w blokach, garażach itd.? Obawiasz się, iż panujące w takich miejscach warunki mogą wywrzeć negatywny wpływ na stan magazynowanych przedmiotów? I masz rację – zbyt wysoka wilgotność, chłód, mogą wpłynąć na znaczne pogorszenie kondycji wielu sprzętów, a część z nich po jakimś czasie może już wcale nie nadawać się do użytku.

Rozwiązaniem w tej sytuacji jest wynajem self storage – magazynu samoobsługowego, który jest nie tylko zabezpieczony nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa, ale również panują tam optymalne warunki do przechowywania.

Najem magazynu w Warszawie

Dla mieszkańców stolicy dostępne są oddziały Less Mess Storage aż w czterech lokalizacjach. Jeden z nich, na którym szczególnie skupimy się w tym artykule zlokalizowany jest przy ulicy Batalionów Chłopskich 114 B na warszawskim Bemowie (szczegółowe informacje tutaj: https://www.lessmess.storage/warszawa-bemowo/). Obiekt zlokalizowany jest na ogrodzonym terenie w rozwijającej się okolicy, w sąsiedztwie nowych osiedli. 

To, o czym nie sposób nie wspomnieć – oddział Less Mess Storage na Bemowie otrzymał w 2019 roku nagrodę FEDESSA za najlepszy oddział self storage w Europie.

Powierzchnie magazynowe w różnych rozmiarach

Magazyny na wynajem są świetnym rozwiązaniem nie tylko dla osób, które szukają bezpiecznej alternatywy dla komórki lokatorskiej, to również świetny wybór dla właścicieli firm, którzy szukają miejsca na magazynowanie swojego towaru. Z łatwością przechowasz tam swój towar, materiały reklamowe czy dokumenty. Rozmiar pomieszczenia możesz dopasować do swoich potrzeb. Dostępne są pomieszczenia mini (już od 0,5 m²), a także bardzo duże (około 20,5 m²).

Wielkim atutem Less Mess Storage jest również elastyczna umowa, którą możesz podpisać na odpowiadający Ci czas – na tydzień, miesiąc oraz czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie zarówno na krótkie, jak i na długie najmy. Jeżeli masz problem z określeniem potrzebnej wielkości pomieszczenia magazynowego, możesz skorzystać z pomocy pracownika Less Mess Storage, który dzięki doświadczeniu, chętnie podpowie Ci, jaki metraż będzie najbardziej optymalny dla Twoich potrzeb.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *