Możesz Więcej niż Myślisz – czyli Jak Być Fenomenalnym w 7 krokach | 20.10.2018

Już 20 października w Gdańsku odbędzie się Seminarium Motywacyjne Możesz Więcej niż Myślisz – czyli Jak Być Fenomenalnym w 7 krokach. Dzięki temu wydarzeniu uczestnicy podniosą poziom satysfakcji z pracy i z życia osobistego, będą mogli lepiej rozwinąć swój potencjał, nauczą się jeszcze lepszego planowania i osiągania celów.

Dla przedsiębiorców i menedżerów, dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu lub w pacy, dla tych, którzy nie chcą stać w miejscu i czekać na los szczęścia – to specjalne i wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Marta Woźny – Tomczak, niesłychanie energetyczna trenerka rozwoju osobistego i biznesowego z ponad 11 letnim doświadczeniem, autorka bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl oraz książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu.” Właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej Personia.

Dla tych, którzy chcą żyć z pasją, wierzyć w siebie na co dzień i w pełni rozwijać swój potencjał – jest to wydarzenie typu MUST BE.
Więcej informacji na stronie https://mozesz-wiecej-niz-myslisz-2018.evenea.pl/, a także na blogu: http://www.jakprowadzicwlasnafirme.pl/ .

Zapraszamy serdecznie!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *