Letnia Szkoła dla Przedsiębiorczych Kobiet

Lato może być zarówno przyjemne i pracowite. Tak będzie u nas. Przygotowałyśmy ofertę dla przedsiębiorczych kobiet oraz dla tych pań, które postanowiły poszerzyć swoje umiejętności zawodowe. Na nasze warsztaty, które odbędą się w lipcu i sierpniu, zapraszamy osoby, które prowadzą własną działalność jak i osoby, które postanowiły zawalczyć o inne, ciekawsze stanowisko czy też zmienić pracę.

Lato to dobry czas na planowanie, przygotowywanie zmian i… samą zmianę.

Zapraszamy Panie na warsztaty, podczas których odkryją narzędzia i nauczą się umiejętności, które pomogą osiągnąć sukces w sprzedaży. Poznają tajniki najważniejszych narzędzi, które wspierają każdy biznes: Mailing, Facebook, Instagram, blog. Tworzenie ciekawych i przyciągających wzrok grafik, teksty, które przykują uwagę klienta czy tajniki pozyskiwania klientów – to niezbędne umiejętności osób prowadzących własną działalność lub pracujących w marketingu i sprzedaży.
W trakcie warsztatów większość czasu poświęcimy na pracę indywidualną tak, by uczestniczki wyszły z określonymi efektami swojej nauki i mogły indywidualnie pracować na poznanych narzędziach w przyszłości.

Chcesz sprawnie nauczyć się docierać do nowych klientów i utrzymywać przy sobie tych, którzy już raz do Ciebie przyszli?
W promocyjnym pakiecie znajdziesz warsztaty z:
➡ pisania tekstów w Internecie: http://bit.ly/FONTEScopywriting
➡ tworzenia reklam na Facebooku: http://bit.ly/FONTESreklamafb
➡ konstruowania newslettera: http://bit.ly/FONTESmailing
Razem taniej! Weź pakiet trzech warsztatów lub przyjdź z koleżanką. Zobacz całą ofertę na www.fontes.com.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *