Lato zaczyna się w Mana Mana

W najbliższą sobotę, 27 maja, gdyńska marka torebek i akcesoriów, Mana Mana, zaprasza na swój Dzień Otwarty. W programie m.in. wspólne szycie, zwiedzanie pracowni, dobre jedzenie, konkursy oraz muzyka. Mnóstwo atrakcji przygotowano także dla rodzin z dziemi. Start o godz. 11.

Mana Mana powstała 5 lat temu. W tym czasie marka z małej, domowej manufaktury przeobraziła się w firmę, która sprawnie produkuje kilkaset torebek w miesiącu i zatrudnia kilkanaście osób. Niedawno otworzyła także swój pierwszy stacjonarny butik, w którym można nie tylko obejrzeć i kupić jej produkty, ale także samodzielnie je zaprojektowna.

Szansa stworzenia indywidualnego projektu dostępna będzie również podczas Open Mana, czyli Dnia Otwartego. O godz. 11 rozpoczną się warsztaty (nie obowiązują wcześniejsze zapisy, jednak liczba miejsc jest ograniczona), podczas których uczestnicy samodzielnie zaprojektują i uszyją swoją wymarzoną nerkę, czyli niewielką torebkę noszoną na biodrach.

To jednak nie koniec atrakcji. Na czas Open Mana pracownia marki oraz przynależące do niej podwórko zamienią się w kolorowe, ozdobione girlandami, świecami i kwiatami miejsce, w którym czas na kilka godzin się zatrzyma. Podczas wielkiego pikniku przewidziano moc atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Będzie więc zwiedzanie pracowni, promocje, loteria wizytówkowa, słodki poczęstunek, a dla najmłodszych gry i zabawy z animatorką. Dodatkowo wszystkie torebki i akcesoria w sklepie będą przecenione od 20 do 50 proc.

Dzień Otwarty Mana Mana odbędzie się 27 maja (sobota), w godzinach 11.00 – 16.00, przy ul. 3 Maja 20 w Gdyni i będzie częścią festiwalu Open House Gdynia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegóły dotyczące Open Mana znaleźć można na fanpage’u marki: facebook.com//ManaManaBags

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *