Ładne zaproszenie na ślub

Powiadomienie bliskich i rodziny o ślubie oraz weselu wymaga pisemnego zaproszenia na ślub. W tym celu wykorzystuje się np. ręcznie robione zaproszenia ślubne lub zaproszenia w stylu glamour, przy czym te pierwsze są naprawdę rekomendowane, ze względu na swoją oryginalność. Pamiętajmy, że zaproszenia na ślub to wyjątkowo ważna rzecz, której wybór wymaga czasu i zaangażowania. Każda para młoda stara się, by te ich były jak najpiękniejsze i pasujące do charakteru uroczystości. Jeśli jesteście właśnie na etapie poszukiwania zaproszeń, koniecznie zostańcie z nami do końca. Ten artykuł na pewno Was zainteresuje!

Zaproszenia ślubne – rodzaje

W sklepach można kupić zaproszenia ślubne białe, kremowe, srebrne lub kolorowe. Jest to wybór danej pary, który zależy od jej gustu. Zaproszenia ślubne robi wiele firm, a wzorów są setki, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie. W ofertach sklepów z papeterią ślubną są następujące rodzaje zaproszeń.

  • Zaproszenia ślubne glamour, czyli jakość, solidność, wyjątkowość. Są one delikatne, pełne czaru oraz zdobione różnorodnymi esami floresami lub kwiatami.
  • Zaproszenia ślubne boho spodobają się niejednej osobie uwielbiającej naturalne kolory oraz koronki.
  • Zaproszenia klasyczne są ponadczasowe, eleganckie i uniwersalne, pasują do każdego typu uroczystości. Jeśli nie wiecie co wybrać, postawcie na minimalistyczne, eleganckie zaproszenia bez zbędnych zdobień.

Czym się kierować wybierając zaproszenia na ślub?

Dobra jakość ma znaczenie i każdy klient ją doceni. Wybierając zaproszenia pamiętajcie także, że zawsze powinny być one także w dobrej cenie. Kolejny element, na który zwróćcie uwagę wybierając papeterię to design. Piękne zaproszenia zachęcają gości do udziału w weselu. Powinny być estetyczne, efektowne, kreatywne i bardzo ładne.

Zaproszenia ślubne to pamiątka na lata

Zaproszenia często są zachowywane przez gości weselnych na pamiątkę. Warto, aby taka pamiątka była jak najlepsza. Autorskie, ręcznie robione zaproszenia ślubne mają wyjątkowy styl i są dedykowane danej parze młodej. Przygotowane są w krótkich seriach, a każde z nich jest naprawdę piękne. Jakość gwarantuje zadowolenie, a para młoda może zamówić 100, 200, 300 takich zaproszeń. Na kameralne wesele zamówi 50 czy 80 zaproszeń – jest to jak najbardziej możliwe. Produkcję ręcznie robionych zaproszeń na ślub należy zlecić rok przed ślubem, ponieważ będą one wyjątkowe, autorskie, naprawdę przepiękne. Potrzebny jest czas na przygotowanie takich zaproszeń w najlepszym stylu.

Zaproszenia ślubne ręcznie robione – dlaczego warto? 

Tego typu zaproszenia są godne uwagi i często niedoceniane. Dzięki pięknym, ręcznie robionym zaproszeniom, nie tylko w bardzo elegancki sposób poinformujecie swoich gości o uroczystości, ale także zadbacie o indywidualny, wyjątkowy charakter całej uroczystości. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że samo zaproszenie na ślub to nie wszystko. Warto dołączyć do niego pasującą kopertę oraz modne ostatnimi czasy, świetnie wyglądające laki. Odpowiednio uzupełnione i zapakowane zaproszenia ślubne możecie dostarczyć swoim bliskim pocztą (jeśli mieszkacie daleko) lub zawieźć im je osobiście.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *