„Kropka nad i” w każdym wnętrzu

Dobrze dobrane buty lub torebka stanowią dopełnienie stylu kobiety. Podobną „kropką na i” są listwy przypodłogowe we wnętrzu domu czy mieszkania. Ich duży wybór można znaleźć w gdyńskiej Manufakturze Adore Decor, gdzie ilość idzie w parze z jakością i trwałością.

Dlaczego Adore Decor?

Co prawda, na rynku nie brakuje listew przypodłogowych, które można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, marketach budowlanych, jak i online. Jednak jeśli zależy nam na prawdziwym dopełnieniu wnętrza, nie warto decydować się na tanie kompromisy. Listwy z Manufaktury Adore Decor – polskiej, rodzinnej firmy z Gdyni – zaliczają się do produktów premium. Dowodem może być znak jakości „HOME ZONE 2017”, a także liczne wyróżnienia w specjalistycznej prasie oraz wśród znawców branży budowlanej.

Wybierając produkty Adore Decor, mamy gwarancję zakupu nietuzinkowego towaru wysokiej jakości. Obróbka listew, szlifowanie i malowanie są wykonywane ręcznie, co zapewnia staranność i precyzję wykonania. Produkcja odbywa się w Polsce, z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Warto dodać, że w ofercie jest pełna gama kolorystyczna, a zatem istnieje możliwość doboru listew praktycznie do każdego wnętrza.

Jakość i trwałość na lata

Przysłowie mówi, że tylko bogaczy stać na to, by inwestować w tanie rozwiązania. Kupując produkty klasy premium, uwalniamy się od dodatkowych wydatków na długie lata. Tak właśnie jest z listwami Adore Decor. Do ich produkcji używa się MDF-u o wysokiej gęstości (od 740 kg/m3). Każda listwa ma trzy warstwy. Izolant na powierzchni i od spodu ogranicza wchłanianie wilgotności. Kolejne dwie warstwy to farba podkładowa i nawierzchniowa. Do malowania listew są używane włoskie farby z utwardzaczem i katalizatorem UV.
Dla laika to wszystko może brzmieć dość niejasno… Warto więc sprecyzować, że listwy Adore Decor to po prostu inwestycja znakomicie wytrzymująca próbę czasu. Co istotne, długo zachowują swoją barwę i nie żółkną. Słowem – stanowią połączenie trwałości i jakości.

Firma otwarta na Klienta

W Manufakturze Adore Decor kluczowe znaczenie ma zdanie Klienta. Firmę cechuje wysoka jakość obsługi i indywidualne podejście do każdej osoby. Oferta jest elastycznie dostosowana do współczesnych wymagań, z uwzględnieniem uwag, które zgłaszają Klienci.
Wysokie standardy obsługi sprawiają, że każdy może się czuć w Adore Decor wyjątkowym gościem. Personel realizuje w praktyce codzienną misję dbania o najwyższe normy. Dotyczy to zarówno dostarczanych produktów, jak i podejścia do Klientów. Pasja, którą jest produkcja niepowtarzalnych listew podłogowych, jest tutaj wszechobecna. Warto się o tym przekonać.

Adore Decor
Hutnicza 9, 81–061 Gdynia
tel: +48 883 11 22 14
tel: +48 570 70 70 21
biuro@adore-decor.pl
www.adore-decor.pl
www.facebook.com/pg/AdoreDecorGdynia

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *