Konkurs – do wygrania bilety na spektakl pt. „Nie mam nic do powiedzenia”

magazynkobiet.pl - IMG 2395 Nie mam nic do powiedzenia foto promo Alicja Byzdra RES 1050x1576 - Konkurs - do wygrania bilety na spektakl pt. "Nie mam nic do powiedzenia"

magazynkobiet.pl - IMG 2377 Nie mam nic do powiedzenia foto promo Alicja Byzdra RES - Konkurs - do wygrania bilety na spektakl pt. "Nie mam nic do powiedzenia"„Za 50 metrów skręć w ulicę Św. Korporacji. Jedź prosto, za 800 m skręć w lewo w ulicę Zesłańców Wegańskich. Trzymaj się prawej strony, na rondzie Sztangi i Figury zjedź drugim zjazdem w ulicę Generała Fita. Za dwa kilometry przy ulicy Blogerek Warszawskich poproś o feedback, kup humus, zrób selfie na siłce i zbierz 20 lajków. Jesteś u celu – nie masz nic do powiedzenia.”

Przygotowaliśmy dla Was 3 podwójne zaproszenia na wyjątkowy spektakl pt. „Nie mam nic do powiedzenia”, który odbędzie się już 30 stycznia w Teatrze na Plaży. Aby wygrać zaproszenie, należy wejść na nasz fanpage:

https://www.facebook.com/magazynkobiet/

i pod postem konkursowym napisać w komentarzu zdanie „Nie mam nic do powiedzenia”. Na odpowiedzi czekamy do najbliższego poniedziałku (11.01.2016 r.), do godziny 15:00, a wyniki poznacie jeszcze tego samego dnia.

Zapraszamy do zabawy!

Konkurs – do wygrania bilety na spektakl pt. „Nie mam nic do powiedzenia”
Rate this post

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *