Kongres Medycyny Estetycznej S | 24-25.11.2018

Mamy zaszczyt zaprosić was na Kongres medycyny estetycznej który odbędzie się w Sopocie w Hotelu Imperial przy ul.Kordeckiego 10.
Zapraszamy kosmetologów, kosmetyczki ,lekarzy . 

Sopot Hotel Imperial ul.Kordeckiego 10
Start godz.10:00
Cena – karnet na dwa dni w przedsprzedaży 250 zł

Program:

Sobota 24 listopada 2018r.

10-10:30 Start Powitanie gości- kosmetologia estetyczna jako najszybciej rozwijająca się branża .

10:30-11:30 Zastosowanie innowacyjnych technik kwasu hialuronowego ,oraz nici 4/5d-Dr.Norbert Żochowski

11:30-12:15 Możliwość zadawania pytań

12:15-13:00Makijaż permanentny medyczny -Marta Cieszyńska

13:00-14:00 Urszula Kłyszewicz Plazma ,medycyna estetyczna a makijaż permanentny

14:00-14:45 Przerwa Kawowa

14:45-16:00. Metamorfoza wybranej uczestniczki w wykonaniu Dr.Norberta Żochowskiego z użyciem kwasu ha oraz nici 4d
-ZABIEG POKAZOWY

16:00 -16:30 Magdalena Komasińska
Wykład na podstawie pracy własnej oparty na przykładzie plazmy azotowej, radiofrekwencji igłowej i bezigłowej, osocza PRP

16:30 -17:30
Wstrząs anafilaktyczny ,udzielenie pierwszej pomocy , omdlenia, cukrzyca ,utrata świadomości

Dawid Kwiatkowski -ratownik medyczny spec.medycyny estetycznej .

Niedziela 25.listopada 2018r.

10:00 11:30 Powikłania po zabiegach estetycznych i makijażu permanentnym.Małgorzata Ruprich -Prodziekan kierunku Kosmetologia na Wydziale Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, wykładowca akademicki.

11:30 12:30 Cele anatomiczne w liftingu twarzy Dr.Bohdan Potocki

12:30 -13:00 Możliwość zadawania pytań -Dr.Bohdan Potocki

13:00- 14:00 Laseroterapia -medycyna estetyczna a dermatologia ,zmiany chorobowe skóry Magdalena Rucińska .

14:00-14:45 Przerwa kawowa

14:45 -15:45 Fibryna Bogatopłytkowa

15:45-16:45 Dr Norbert Żochowski

16:45 17:30 Ubezpieczenie na wypadek roszczeń klienta .

Kolejnym prelegentem będzie Dr.Bohdan Potocki -specjalista od upiększania gwiazd
Tematem wykładu będą „Cele anatomiczne w liftingu twarzy”

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, certyfikowany członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Medycyną Estetyczną zajmuje się od przeszło czternastu lat w Polsce i za granicą. Szczególnie interesuje się protokołami zabiegowymi stosowanymi w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów, opartymi na zabiegach z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego i polinukleotydów. Jest twórcą receptur najczęściej sprzedawanych na polskim rynku preparatów poprawiających kondycję skóry, włosów i paznokci, opartych na wyciągach ze skrzypu polnego i pokrzywy – preparaty marki BigGarden. Przez kilka lat zajmował się badaniami nad wykorzystaniem biotyny w problemach wypadania włosów, którą stosował w opatentowanych przez siebie produktach BigGarden. Dr Potocki specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy tkankowych, w mezoterapii oraz w zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i polinukleotydów. Największą zawodową pasją dr Potockiego są zabiegi modelowania ust – w opinii pacjentek udaje mu się, poza efektem wypełnienia, dodać wyrazu i uroku.

Nasz kolejny uczestnik. Dr. Norbert Żochowski opowie nam o zastosowaniu kwasu HA, i nici 4D.Podczas pokazu będzie Panstwo świadkami metamorfozy naszych modelek.
„Medycyna estetyczna to moja pasja” mówi lekarz Norbert Żochowski. Zajmuje się jej wszystkimi aspektami: kwas hialuronowy (wypełniacze), botoks, osocze bogatopłytkowe, nici PDO, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia, estetyka miejsc intymnych. Swoją wiedzę oraz umiejętności stale podnosi uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz kongresach dla lekarzy medycyny estetycznej.

Kolejnym prelegentem będzie Dawid Kwiatkowski -ratownik medyczny ,spec.medycyny estetycznej , dla którego praca jest pasją💉

PIERWSZA POMOC W GABINETACH ESTETYCZNYCH.
POSTĘPOWANIE Z PACJENTEM DO CZASU PRZYJAZDU SŁUŻB MEDYCZNYCH .
Omdlenia ,anafilaksja!

dr Magdalena Komasińska

Prezes Zarządu Mezoderm sp. z o.o., kosmetolog i doktor nauk chemicznych, wieloletni trener z zakresu kosmetologii estetycznej, wykładowca akademicki, trener Biznesu

Twórca wiodących marek estetycznych takich jak Mezoderm, MezoPharma, Lumiderm.
oprowadzi wykład Nowe podejścia i protokoły w terapiach odmładzających”

Wykład na podstawie pracy własnej oparty na przykładzie plazmy azotowej, radiofrekwencji igłowej i bezigłowej, osocza PRP

Kolejnym uczestnikiem kongresu będzie :

Małgorzata Ruprich -Powikłania po zabiegach estetycznych i makijażu permanentnym.

Prodziekan kierunku Kosmetologia na Wydziale Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, wykładowca akademicki. Właścicielka Esthetic Institute instytucji opartej na autorskich programach szkoleniowych dla kosmetologów i lekarzy.

Od początku kariery zawodowej łączy świat biznesu i beauty koncentrując się na rozwijaniu wiedzy w obu dziedzinach. Absolwentka studiów MBA w Oxford Brookes University w dziedzinie zarządzania strategicznego i magister kosmetologii. Praca doktorska w zakresie marketingu branży kosmetycznej. Autorka wielu publikacji i prac naukowych z dziedziny kosmetologii, makijażu permanentnego i medycznego, i zarządzaniu w branży kosmetycznej. Prelegentka licznych konferencji naukowych i biznesowych w Polsce i za granicą w tematyce kosmetologii, makijażu medycznego, kreowania wizerunku, równości szans, roli kobiet w biznesie. Prywatnie podróżniczka szczególnie zakochana w Azji.

 

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *