Konferencja „Kobieta. Odwaga w Biznesie II” Gdańsk.

20.04.2016 Fundacja Ad Fontes zaprasza przedsiębiorcze kobiety z Trójmiasta na II edycję konferencji: Kobieta. Odwaga w biznesie.

Wydarzenie jest kierowane do kobiet, które prowadzą firmy lub zamierzają rozpocząć własną działalność, biznes on line. Pracują na etatach i szukają inspiracji i wsparcia od innych kobiet. Wiedzą czego chcą lecz nie wiedzą od czego zacząć. Szukają konkretnych informacji które pomogą w rozwijaniu firmy lub pomysłów biznesowych. Chcą dowiedzieć się więcej o nowych technologiach, usłyszeć co działa a co nie w biznesie, porozmawiać z innymi ambitnymi kobietami. Będzie to okazja by wzmocnić poczucie własnej wartości i pewność siebie, nauczyć się dostrzegać w sobie Źródło Swojego Sukcesu.

Prelegentki:

IZABELA MAKOSZ

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania przedsiębiorca. Od 9 lat rozwija sieć salonów depilacji Time For Wax, założyła kanał Time For Business TV, prowadzi bloga. Autorka książki „Gra o biznes”. Jest ambasadorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Tytuł jej prezentacji: „5 błędów które popełniają przedsiębiorcy i dziwią się że biznes się nie kręci”.

ARIADNA WICZLING

Pomaga kobietom przejść przez labirynt zawiłości biznesu online. Jest autorką “Kursu Online w 30 Dni” i darmowego podcastu “Po Nitce Ariadny” dla przedsiębiorczych kobiet z biznesem online. Pokazuje kobietom, że biznes online i technologia nie są takie trudne i że każda z nich również może mieć dobrze zarabiający biznes online.

Tytuł jej prelekcji: “Jak zaprojektować stronę internetową, która będzie sprzedawać to, co oferujesz i budować Twoją markę osobistą”.

 

Szczegóły na: www.fontes.com.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *