Konferencja Buisness Power

„Codziennie nadarzają się okazje do zmian. Jeśli ich nie dostrzeżesz i nie wykorzystasz, nigdy nie wrócą, a Ty będziesz mieć ciągle poczucie, że życie Cię po prostu omija…”

BUSINESS POWER to wyjątkowe połączenie wiedzy, wsparcia i współpracy. Konferencja będzie się odbywać cyklicznie w kilku większych miastach w Polsce. Skierowana jest do przedsiębiorstw, które chcą się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności w budowaniu relacji z Klientami.
Tematem Konferencji jest budowanie strategii i modeli biznesowych, motywacja, zarządzanie zespołem oraz neuroprzywództwo. Po konferencji odbędą się warsztaty, podczas których będzie można wcielić w życie teorię zasłyszaną podczas prelekcji, a także podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami warsztatów. Będzie również możliwość zagrania w grę CashFlow, która uczy jak budować strategię. Pomiędzy wykładami odbędzie się moderowana sesja networkingowa.
Podczas konferencji zdobędziesz praktyczną wiedzę od ekspertów, która przyczyni się do poprawy wyników w Twojej firmie. Rozwiniesz umiejętności przedsiębiorcy, który niczym orzeł dostrzega okazje i wie jak je upolować. Dostaniesz konkretne narzędzia planowania strategicznego, podane w postaci instrukcji, które działają natychmiast po wdrożeniu. Poznasz swoich przyszłych klientów oraz nowych partnerów biznesowych.

Prelegenci:

Piotr Cieszewski
Mówca i trener w obszarze motywacji, przywództwa, restrukturyzacji i etyki w biznesie. Przez 10 lat menedżer w korporacji budowlanej Skanska, ostatnio Ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Maratończyk i taternik, zdobywca m.in. Mount Everest. Piotr Cieszewski to autorytet w przewodzeniu zespołem, zgodnie z filozofią jak uczyć się, to od najlepszych. To postać o niesamowitej wręcz równowadze w życiu i umiejętności planowania

 

Paweł Wencel
Założycie Klubu Inteligencji Finansowej, inicjator świadomej przedsiębiorczości. Zrzesza przedsiębiorców i ludzi szukających nowych strategii finansowych i biznesowych. Przedsiębiorca z blisko 10 letnim stażem, który na co dzień pomaga w kreatywnym rozwoju firm.

 

Krzysztof Sroczyński
Trener, konsultant, ekspert ds. neuroprzywództwa – jako pierwszy rozpowszechnił ten temat w Polsce. Urodzony w Anglii, absolwent Uniwersytetu w Londynie oraz Mastery University w USA Anthonego Robbinsa. Współpracował Z Bishop Skinner w Londynie i American Abroad w Nowym Jorku, w Polsce jako dyrektor marketingu firmy Philip Morris i maenedźer w Gillette. Krzysztof Sroczyński to również „executive coach”, który prowadził duże pogramy m.in. dla Banku Zachodniego WBK, Raiffeisen Polska i Huty Szkła Jarosław. Prowadzi szkolenia z komunikacji, zarządzania projektami, kreowania osobowości sukcesu, sprzedaży i negocjacji. Jako członek organizacji NeuroLeadership Institutea dzieli się swoją widzą z zakresu neuroprzywództwa, czyli wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu w procesie przewodzenia zespołom, zarządzaniu efektywnością osobistą oraz zwiększaniu sprzedaży.

 

Witold Buraczyński
Praktyk biznesu, doradca biznesowy i manager, ekspert ds. strategii i modeli biznesowych. Od 13 lat zarządza projektami inwestycyjnymi oraz przedsiębiorstwami o różnej skali działalności strukturze organizacyjnej. Współpracował m.in. z LG Electronics, IKEA Łódź oraz przy tworzeniu planów projektu urbanistycznego Nowego Centrum Łodzi. Prowadzi procesy doradcze indywidualne i grupowe dla liderów i decydentów polskich i zagranicznych firm. W swojej pracy wykorzystuje podejście eklektyczne, łączące elementy coachingu i mentoringu z twardymi narzędziami wykorzystywanymi w zarządzaniu.

 

Kiedy:
23 kwietnia 2016 r.
Gdzie:
PPNT Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni, Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia. Agenda:
09:15 – rejestracja
10:00 – 11:30 – Witold Buraczyński Ekspert ds. strategicznego zarządzania „Zarządzanie przez wartości – wejdź ze swoim biznesem na kolejny poziom”
11:30 – 11:45 – przerwa kawowa, z moderowaną sesją networkingową
11:45 – 13:15 – Piotr Cieszewski Ekspert ds. planowania i zarządzania zespołem „Twój Everest – motywacja i przywództwo”
13:15 – 13:30 – przerwa kawowa, z moderowaną sesją networkingową
13:30 – 15:00 – Krzysztof Sroczyński Ekspert ds. neuroprzywództwa „Neuroprzywództwo w praktyce”
15:00 – 16:00 – przerwa na lunch 16:00 – 19:00 Warsztaty w ekspertami + gra strategiczna CashFlow

Więcej informacji na stronie: www.businesspower.biz.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *