Koncert Muzyki Filmowej

Październik to miesiąc jesiennej szarugi i nostalgii. Jak w tym czasie wprowadzić się w doskonały nastrój i poprawić sobie humor na kolejne dni? Przyjść 19 października na Koncert Muzyki Filmowej do Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Wyjątkowy wieczór z muzyką filmową to doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu – zarówno dla młodych, jak i starszych. W repertuarze koncertu znalazły się bowiem hity z takich perełek światowej kinematografii, jak m.in. James Bond, Star Wars, Piraci z Karaibów, Avengers, jak i West Side Story, City Lights czy Moulin Rouge. Na scenie wystąpią uznani artyści: wybitna i wszechstronnie uzdolniona skrzypaczka Natalia Walewska, koncertmistrzyni Orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej; współpracująca z gwiazdami i zespołami światowego formatu harfistka Małgorzata Zalewska oraz solistka scen operowych i laureatka wielu konkursów wokalnych, sopranistka Agnieszka Tomaszewska. Za poziom artystyczny koncertu i przygotowanie orkiestry odpowiada współpracujący na stałe z największą sceną operową w Polsce – Teatrem Wielkim – Operą Narodową dyrygent: Piotr Staniszewski.

Koncert poprowadzi znakomity dziennikarz Radia Gdańsk – Kamil Wicik.

To pełne zwrotów akcji, wielkich emocji i trzymające w napięciu wydarzenie jest idealną propozycją zarówno na randkę, spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinne spędzenie czasu!

Natalia Walewska – skrzypce

Agnieszka Tomaszewska – sopran

Małgorzata Zalewska – Guthman – harfa

Piotr Staniszewski – dyrygent

Orkiestra Amberto

Prowadzenie koncertu – Kamil Wick

Bilety do kupienia w kasach Filharmonii Bałtyckiej i na www.kupbilecik.pl

Informacje: www.facebook.com/wyjatkowekoncerty/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *