Kolacja Kandydatek Miss Północy 2016

Wybory Miss Północy 2016 to nowa inicjatywa w dziedzinie konkursów piękności.  Celem Fundacji Projekt Miss jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnej kobiety pomorza i promowanie urody mieszkanek regionu w rywalizacji ogólnopolskiej. W partnerstwie z Miss World Poland Sp. z o.o. przeprowadzili eliminacje wojewódzkie do najbardziej prestiżowego konkursu w dziedzinie urody na świecie.
Celem Fundacji jest stworzenie profesjonalnego przedsięwzięcia, zorganizowania castingów oraz wielkiej gali, na której zostanie wybrana najpiękniejsza Pomorzanka. Pragną wspierać działania kandydatek i umożliwić im wstęp do świata mody czy show-biznesu.
Celem Fundacji jest także działalność na rzecz rozwoju sfer związanych z modą, urodą, wzornictwem, sztuką, kulturą, sportem, rekreacją i fitnessem. Pragną wpierać wszelkie inicjatywy w tym zakresie, integrować środowisko oraz uczestniczyć w projektach i współdziałać z innymi podmiotami.
24 listopada w restauracji Nowy Świat odbyła się kolacja z kandydatkami. Dzień po niej nastąpiła Wielka Gala Miss Północy 2016 z której zostanie wyłoniona najpiękniejsza pomorzanka.
fot. Piotr Żagiell
Kolacja Kandydatek Miss Północy 2016
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *