Kolacja Kandydatek Miss Północy 2016

Wybory Miss Północy 2016 to nowa inicjatywa w dziedzinie konkursów piękności.  Celem Fundacji Projekt Miss jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnej kobiety pomorza i promowanie urody mieszkanek regionu w rywalizacji ogólnopolskiej. W partnerstwie z Miss World Poland Sp. z o.o. przeprowadzili eliminacje wojewódzkie do najbardziej prestiżowego konkursu w dziedzinie urody na świecie.
Celem Fundacji jest stworzenie profesjonalnego przedsięwzięcia, zorganizowania castingów oraz wielkiej gali, na której zostanie wybrana najpiękniejsza Pomorzanka. Pragną wspierać działania kandydatek i umożliwić im wstęp do świata mody czy show-biznesu.
Celem Fundacji jest także działalność na rzecz rozwoju sfer związanych z modą, urodą, wzornictwem, sztuką, kulturą, sportem, rekreacją i fitnessem. Pragną wpierać wszelkie inicjatywy w tym zakresie, integrować środowisko oraz uczestniczyć w projektach i współdziałać z innymi podmiotami.
24 listopada w restauracji Nowy Świat odbyła się kolacja z kandydatkami. Dzień po niej nastąpiła Wielka Gala Miss Północy 2016 z której zostanie wyłoniona najpiękniejsza pomorzanka.
fot. Piotr Żagiell
Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *