Kasia Kowalska z zespołem – 25-lecie

Zapraszamy na koncert Kasi Kowalskiej, która świętować będzie 25-lecie swojej działalności scenicznej. Artystka wraz ze swoim zespołem wykona najważniejsze utwory z przekroju całej swojej kariery. Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami i niezwykłą energią wokalistki.

Gdańsk, Stary Maneż – 22.11.2019 r.

Partnerami koncertu są Hotel Almond oraz Nissan Zdunek.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, Mtv European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat. Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty m.in. Promującego ją singla „Alannah (Tak niewiele chcę)”.

Support: ŁYKO

Łyko to zespół grają muzykę z okolic indie/rocka/alternatywy. W marcu 2019 roku ukazała się ich premierowa płyta pt. Neony m.in. pod patronatem Radia Gdańsk oraz Radia Kraków, w którym od razu stała się płytą tygodnia. Zespół powstał w 2013 roku. Muzycy pochodzą z Trójmiasta, co dobrze w ich twórczości słychać. Szczere, raz mocne a raz subtelne piosenki mają w sobie coś z przestrzeni morza, a autorskie, nastrojowe teksty Oli potrafią szarpnąć czułą strunę słuchacza.

Kasia Kowalska 25 lecie działalności

22.11.2019 rok

Klub Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Otwarcie drzwi godz. 19:00

Support Łyko godz. 20:00

Kasia Kowalska godz. 20:45

Partnerzy wydarzenia:

Hotel Almond Gdańsk

Nissan Zdunek

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *