II Edycja – Inspiracja jest kobietą

Inspiracja jest kobietą to inicjatywa, która powstała dzięki energii wielu fascynujących kobiet, które przez ponad 3 lata dzieliły się swoimi doświadczeniami i historiami w ramach cyklicznych spotkań Klubu Przedsiębiorczych Mam w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka Cafe. 

Teraz spotykamy się w szerokim otwartym gronie kobiet, które pragną być sobą, które chcą życiowe doświadczenia postrzegać jako inspiracje do rozwoju i spotkania ze sobą.

Po sukcesie i wspaniałym odbiorze I edycji wydarzenia, już szykujemy się do wrześniowego spotkania. 

Przyjdź i poznaj inne wyjątkowe kobiety, które inspirują wzbogacają życie innych i swoją dobrą energią rozpalają je do działania na każdej płaszczyźnie życia.

Co Cię czeka w to wyjątkowe sobotnie przedpołudnie?

  • Panel dyskusyjny z kobietami, które podzielą się z nami swoimi inspirującymi historiami o tym… jak się zaczyna od nowa w różnych sferach życia – nazwiska i sylwetki panelistek przedstawimy niebawem.
  • Wykłady ze specjalistami w zakresie psychologii, zarządzania czasem i stylem życia – szczegóły tematów i nazwiska prelegentów przedstawimy niebawem.
  • STREFA KOBIECOŚCI, w której będą czekać na Was partnerzy, którzy zadbają nie tylko o Wasze piękno, ale i dobre samopoczucie.
  • Upominki i niespodzianki dla uczestniczek
  • Pyszne przerwy kawowe zorganizowane przez Ciuciubabka Cafe

Koszt: od 34.99 do 59 zł/osobę

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *