Kampania Mana Mana na jesień 2017

Mana Mana, pracownia torebek i akcesoriów szytych na indywidualne zamówienie, prezentuje swoją nową kampanię. Zdjęcia zostały zrobione w Gdyni, mieście, z którym marka związana jest od początku swojego istnienia.

Wielbicielki Mana Mana będą zachwycone. Torebki, plecaki i nerki, które marka proponuje na koniec lata i zbliżającą się jesień, są przede wszystkim różnorodne. Bo taka właśnie jest kobieta, która decyduje się na wybór produktów Many: niejednoznaczna, lubiąca zmiany, odważna i świadoma siebie. To kobieta, która nie obawia się wyróżniać z tłumu, ale czasem ma także ochotę, by pokazać swoją spokojną – co nie znaczy nudną – twarz.

– Projektując często myślę o rolach, które obecnie mają do odegrania kobiety. Realizujemy się na polu zawodowym i osobistym, każdego dnia łącząc kilka życiowych ról. Torebka nie może więc być przeszkodą, czymś, co zawadza czy ogranicza naszą aktywność. Wręcz przeciwnie, ma zdobić i wyrażać osobowość, ale musi także spełniać rolę czysto praktyczną – mówi Marcelina Rozmus-Prinz, twórczyni i właścicielka Mana Mana.

Zdjęcia do najnowszej kampanii powstały w Gdyni, mieście, z którym marka związana jest od początku swojego istnienia. – Klimat towarzyszący Gdyni, panująca tu otwartość i wsparcie dla odważnych, innowacyjnych inicjatyw bez wątpienia ułatwiają nam funkcjonowanie i powodują, że cieszymy się, że Mana Mana kojarzona jest z Gdynią – mówi Marcelina Rozmus-Prinz. – Stąd obecność miasta na zdjęciach z najnowszej kampanii. Uważni obserwatorzy odnajdą na nich między innymi Gdyńską Szkołę Filmową czy Muszlę Koncertową przy Teatrze Muzycznym.

Jedna z torebek widocznych w kampanii (czarna, z niebieskimi uchwytami i niebieską kieszenią) to „Torba Dobra na Bank”. Całkowity dochód z jej sprzedaży zasili konto Banku Żywności w Trójmieście, organizacji pozarządowej, która ratuje żywność przed zmarnowaniem i pomaga potrzebującym.

Mana Mana, kampania jesień 2017
Zdjęcia: Paweł Gajewski / September Art Agency / HIDAY
Makijaż i fryzury: Simona Petrucci
Modelka: Blanka B / United for Models
Stylizacja: Kacper Cząstka / HIDAY
Produkcja: HIDAY

Mana Mana – pracownia torebek i akcesoriów tworzonych na indywidualne zamówienie. Pracownia marki znajduje się w Gdyni przy ulicy 3 Maja 20, w tak zwanym zagłębiu rzemiosła gdyńskiego. W tym roku pod tym samym adresem otwarty został pierwszy stacjonarny butik marki, w którym można nie tylko obejrzeć i kupić produkty Mana Mana, ale także samodzielnie je zaprojektowa.

Mana Mana, ul. 3 Maja 20, Gdynia
Strona www: manashop.pl
facebook.com/ManaManaBags/
instagram.com/manamanagdynia/

Oceń ten artykuł

Polecane:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *