Joanna Horodyńska i Gosia Baczyńska na Polfash Bramee w Galerii Bałtyckiej

Zakupy u polskich marek i projektantów, rozmowy ze znanymi osobami ze świata mody, akcja Style Hunter oraz strefa chillout’u – to wszystko czeka na odwiedzających targi polskiej mody Polfash Bramee, które 22 i 23 kwietnia odbędą się w Galerii Bałtyckiej. Gośćmi będą m.in. Joanna Horodyńska i Gosia Baczyńska.

Główną ideą targów Polfash Bramee jest propagowanie polskich marek i projektantów. Podczas dwudniowego wydarzenia, które w tym roku odbędzie się w Gdańsku już po raz piąty, będzie można zrobić zakupy u 18 wyselekcjonowanych wystawców: Local Heroes, MISBHV, Zuo Corp, Rilke, Synthetic, ECID, Fruit Bijoux, EVC DSGN, Project Mess, Plissima, Mana Mana, Elementy, EstbyES., Molehill, Lootbag, Intensi, Dear John, Rozwadowska Bags.

Jednak Polfash Bramee to nie tylko zakupy, ale także strefa „Porozmawiajmy o modzie”, będąca okazją do zdobycia wiedzy na temat branży mody i światowych sukcesów polskich twórców. W tym roku wywiady z osobowościami ze świata mody poprowadzi modelka i dziennikarka Joanna Horodyńska. Jej gośćmi pierwszego dnia targów będą m.in. projektantki Gosia Baczyńska i Lidia Kalita, stylistka Ewelina Gralak oraz duet Zuo Corp +, czyli Bartek Michalec i Łukasz Laskowski.

Podczas targów przeprowadzona zostanie także akcja „Style Hunter”, podczas której wyłonione zostaną najbardziej ciekawie ubrane osoby. Nagrodami będą bony zakupowe do wykorzystania podczas targów. Pierwszego dnia akcję Style Hunter poprowadzi stylistka Harpers Bazaar, a drugiego dwie popularne blogerki modowe. Przez cały czas trwania targów dostępna będzie również strefa chillout’u, w której wszyscy miłośnicy mody i niebanalnych dodatków będą mogli zrelaksować się czytając magazyny o modzie i słuchając muzycznych setów DJ-a.

Wydarzeniem towarzyszącym Polfash Bramee będzie wykład dziennikarza Michała Zaczyńskiego, który powie o tym, jak branża mody powinna współpracować z mediami. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 18 w Hotelu PURO w Gdańsku.

Tegoroczną edycję Polfash Bramee promuje sesja zdjęciowa z Asią Piwką, polską modelką robiącą światową karierę. Za stylizację sesji odpowiada Ewelina Gralak, zdjęcia robił Artur Próchnicki.

Zdjęcia: Artur Próchnicki / September Art Agency

Modelka: Asia Piwka / MODEL PLUS

Art Directing: Kacper Cząstka / HIDAY

Stylizacja: EWELINA GRALAK

Makijaż: Aleksandra Przyłuska

Włosy: Emil Zed / VAN DORSEN TALENTS

Produkcja: HIDAY

Targi Polfash Bramee odbędą się 22 i 23 kwietnia w Galerii Bałtyckiej.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.polfashbramee.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *