Jakie efekty daje automatyczna lokówka do włosów?

Lubisz efekt zmysłowych fali na włosach? A może wolisz szaloną burzę loków? Niezależnie od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, przyda Ci się lokówka automatyczna. Za pomocą tego urządzenia szybko stworzysz idealną fryzurę, która będzie wyglądać tak jak z salonu fryzjerskiego

Lokówka automatyczna – kręcenie loków proste, jak nigdy dotąd!

Za pomocą lokówki automatycznej, np. takiej, jak https://www.philips.pl/c-e/pe/pielegnacja-wlosow/lokowki-moistureprotect.html efektowne loki można zrobić w zaledwie kilka minut. Co ważne, cała procedura jest banalnie prosta. Wystarczy przełożyć pasmo włosów w przestrzeni lokówki, nacisnąć przycisk i trzymać go do momentu wybrzmienia sygnału dźwiękowego. Sygnał dźwiękowy to znak, że lok jest już gotowy i można przejść do kolejnego pasma włosów. Co ważne, urządzenie na bieżąco diagnozuje stan włosów i na tej podstawie dobiera optymalną temperaturę pracy. Dzięki temu włosy są bezpieczne, a otrzymane loki prezentują się idealnie.

Lokówka automatyczna – efekty, jakie możesz uzyskać

Dlaczego warto korzystać z lokówki automatycznej? Poniżej kilka słów o efektach, jakie można uzyskać, używając tego rodzaju urządzenia.

  • Idealne loki

Loki stworzone przy pomocy lokówki automatycznej są idealne i wyglądają tak dobrze, jak te, które wychodzą spod rąk fryzjera.

  • Optymalne nawilżenie włosów

Dzięki zastosowaniu w urządzeniu technologii SenseIQ, włosy są mocne, odpowiednio nawilżone, mocne i pełne sprężystości.

  • Brak elektryzowania się włosów

W lokówkach automatycznych jest wykorzystywana pielęgnacja jonowa. Jony naładowane ujemnie sprawiają, że włosy się nie elektryzują, a przy tym są idealnie wygładzone i lśniące.

Jak widać, efekty, jakie można uzyskać za sprawą lokówki automatycznej, można przyrównać do tych, osiąganych w salonie fryzjerskim.

Lokówka automatyczna – inne loki każdego dnia!

Dzięki temu, że w ustawieniach lokówki automatycznej są aż trzy różne opcje temperatury i czasu, przy pomocy urządzenia można uzyskać bardzo różne efekty. Jeśli chodzi o temperaturę, do wyboru są: 170°C, 190°C i 210°C, a w przypadku czasu: 8, 10 i 12 sekund. Co więcej, można też zdecydować o kierunku kręcenia włosów – czy kosmyki mają być kręcone w prawo, w lewo, a może naprzemiennie? Taki wybór ustawień sprawia, że bez problemu można uzyskać najróżniejsze fryzury: od delikatnych, subtelnych fal, po efektowne i mocno zakręcone loki.

Przeczytaj również – znaczenie snu o włosach

Oceń ten artykuł

Polecane:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *