Jaki pierścionek z kolorowymi kamieniami dla ukochanej?

Pierścionek zaręczynowy - jak wybrać najlepszy?

Różnego rodzaju pierścionki srebrne i złote, kolekcje z kamieniami szlachetnymi czy misternymi zdobieniami to przedmioty westchnień wielu pań. I choć wydawałoby się, że w sklepach jest tyle rozmaitych propozycji, a nowoczesne wzornictwo idealnie wpisuje się w stylizacje i sposób życia współczesnych ludzi to jednak chętnie wracamy do przeszłości. Sięgamy po biżuterię sprzed wieków oraz różnorodne kamienie szlachetne.

Modne pierścionki srebrne w trendach vintage

Być może to trendy vintage lub też pragnienie, by zaznaczyć swoją oryginalność, sprawiły, że pierścionek z kolorowymi kamieniami stał się marzeniem wielu kobiet. To często wybierany podarunek na przykład na zaręczyny, choć oczywiście w ciągu roku nie brakuje okazji, by sprezentować oryginalną biżuterię. Wraz z pierścionkiem dostaniesz certyfikat autentyczności, a to sprawia, że nawet niewielki detal staje się małym dziełem sztuki i inwestycją na kolejne lata.

Kolekcje z kamieniami szlachetnymi

Dłonie są wizytówką i to dlatego tak dużą wagę przykładamy do tego, jakie ozdoby pojawią się na palcach. A przecież same zaręczynowe pierścionki czy obrączki to również wiadomość wysłana światu oraz symbol. Nie dziwi więc, że to biżuteria dawna staje się bardzo atrakcyjnym trendem szczególnie wśród tych osób, które cenią oryginalność. Dość często zdarza się bowiem, że taki pierścionek czy naszyjnik jest po prostu jedyny w swoim rodzaju. I jeśli nudzą się nam złote pierścionki powszechnie dostępne w sklepach jubilerskich, to może warto zamówić biżuterię według własnego projektu lub też udać się do antykwariatu. Każdy gemmolog dodatkowo jest w stanie potwierdzić autentyczność szlachetnych kamieni.

Niepowtarzalne kamienie szlachetne

Współczesna moda ceni eklektyzmu i to właśnie łączenie elementów z różnych stylizacji pozwala osiągnąć wymarzony efekt. Złoty pierścionek może więc być bazą do tego, by zestawić go z innymi dodatkami, które być może nawet na pierwszy rzut oka wcale do siebie nie pasują. Swobodnie można mieszać tworzywa, kształty, kolory, wykończenia i oczywiście stylistyki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by obok minimalistycznej obrączki pojawił się retro pierścionek z wielkim kamieniem szlachetnym. Takie ukoronowanie zaręczyn na pewno będzie robić wrażenie i przez wiele lat stanie się motywem przewodnim wspólnej codzienności. Kupując pierścionek z pewnego źródła, można być pewnym, że sięga się po kunszt sztuki jubilerskiej. Dodatkowo może być zapakowany w oryginalne pudełko i jest gotowym prezentem. Szczególnym powodzeniem cieszą się propozycje z kolorowymi kamieniami, które dodają całości naturalnego piękna, a certyfikat autentyczności z opisem pierścionka to kropka nad „i”.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *