Leginsy

magazynkobiet.pl - OP19008 AP ZARA B1 288144 D1 E3 007 sRGB 1050x808 - Leginsy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tego lata krótkie leginsy będą świętować swój wielki „come back”. Parę sezonów temu cieszyły się one ogromną popularnością, ale już od kilku lat kojarzone są tylko jako element garderoby sportowej. Jak łączyć kolarzówki z codzienną garderobą? Podpowiadamy!

magazynkobiet.pl - OP19008 AP ZARA B1 288144 D1 E1 042 sRGB 788x1024 - Leginsy
  1. Odpowiedni rozmiar to podstawa Leginsy ściśle przylegają do ciała, potrafią pięknie zaakcentować atuty figury, tak samo, jak wydobyć jej mankamenty. Dlatego kupując kolarzówki, bardzo ważne jest właściwe dobranie rozmiaru. Za wąskie i zbyt opięte nie będą wyglądać dobrze, podobnie jak zbyt luźne.
  2. Jak nosić? Spacer, impreza czy wyjście do znajomych – krótkie leginsy najlepiej sprawdzą się w mniej oficjalnych sytuacjach. Dłuższe, odpowiednio dobrane do stylizacji, możesz ubrać nawet do pracy, ważne jednak, by zestawić je z odpowiednią garderobą w celu uniknięcia zbyt wyzywającego wyglądu.
  3. Z czym łączyć? Kolarzówki najlepiej łączyć ze sportową górą – świetnie sprawdzą się luźne t-shirty. Mogą być gładkie lub wręcz przeciwnie – wzorzyste, o intensywnym odcieniu i krzykliwym nadruku. Wszystko zależy od twojego stylu. Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, wybierz legginsy o krzykliwym kolorze – soczysta limonka, drapieżna czerwień, a może landrynkowy róż? Ogranicza cię wyłącznie wyobraźnia! Jeżeli preferujesz neutralne barwy, a wciąż chcesz wyglądać modnie, postaw na klasykę – czarne lub szare kolarzówki połącz z koszulką o prostym kroju. Do takiej stylizacji dobierz odpowiednie dodatki – błyszczące kolczyki lub asymetryczny wisiorek.
magazynkobiet.pl - paula may 613620 unsplash 683x1024 - Leginsy
Leginsy
Rate this post

Polacane:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *