Jak wysłać paczkę do USA?

W dzisiejszych czasach wiele rodzin rozsianych jest po całym świecie. Dziadkowie mieszkają w Polsce, jeden rodzic w Rumunii, drugi w Niemczech, a dzieci w Hiszpanii, Norwegii, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Ta odległość nie jest na szczęście barierą nie do przeskoczenia. Wszystko dzięki usługom firm kurierskich. Zamów kuriera i spraw radość swoim bliskim, wysyłając im prezent na Boże Narodzenie lub inną okazję. Jak dostarczyć paczkę do USA? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Dlaczego często wysyłamy paczki do USA?

Stany Zjednoczone to kraj z największą Polonią na świecie, czyli największą liczbą Polaków oraz Amerykanów pochodzenia polskiego. Mieszkają oni przede wszystkim wokół takich miast, jak Chicago, Denver, Detroit, Los Angeles, Nowy Jork oraz Seattle. Dane na ich temat są nieustannie aktualizowane, ale szacuje się, że obecnie w Stanach przebywa około 10 milionów naszych rodaków. Każdy z nas ma z pewnością krewnego lub znajomego, który wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo istnieją różnorodne programy pracownicze i studenckie, które powodują, że wielu Polaków wyjeżdża do USA na kilkumiesięczne wyjazdy. Nic zatem dziwnego, że firmy kurierskie często zajmują się wysyłką paczek ze Stanów do Polski oraz z Polski do Stanów Zjednoczonych. Takie usługi cieszą się szczególnym zainteresowaniem w okresie świąt Bożego Narodzenia. Jak zatem wysłać paczkę do USA? Zamów kuriera!

Jak znaleźć najlepszego kuriera?

Wiele osób ma swojego ulubionego kuriera, z usług którego korzysta każdego roku. Niekoniecznie jest to jednak najtańsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Z roku na rok oferta firm kurierskich dynamicznie się bowiem zmienia. Jedni podwyższają ceny, inni je obniżają. Dodatkowo w poszczególnych okresach obowiązują różnorodne promocje i gratisy. Cena przesyłki w dużej mierze zależy też od jej gabarytów. Czasem paczki do 25 kilogramów można wysłać taniej u jednego kuriera, a drożej u drugiego, który z kolei ma tańszą ofertę na paczuszki do 5 kilogramów. Tak naprawdę zatem nie należy przywiązywać się do jednej nazwy i marki. No ale jak znaleźć najlepszą opcję? Zamów kuriera przez pośrednika! Pośrednicy działają w ten sposób, że gromadzą oferty różnych firm. Zestawiają je ze sobą, porównują różnorodne parametry i przygotowują dla swoich klientów najlepszą, możliwą opcję. Ile trwa praca pośrednika? Jedynie kilka sekund. Jego strona bazuje bowiem na wygodnej wyszukiwarce, uwzględniającej wszystkie istotne cechy wysyłanej paczki.

Jak zamówić kuriera do USA?

Zamów kuriera przez Globkurier.pl! Jak to zrobić? Globkurier.pl to właśnie taki niezawodny pośrednik firm kurierskich. Chcąc wysłać paczkę do USA, wystarczy wejść na jego stronę internetową i wypełnić widoczny tam formularz. Konieczne będzie wskazanie kraju nadania oraz odbioru przesyłki, jej wymiarów, czyli długości i szerokości, wagi, a także liczby wysyłanych paczek. Na tej podstawie pośrednik przeanalizuje dostępne możliwości i zaproponuje te, najkorzystniejsze cenowo oraz jednocześnie najszybsze w realizacji. Chociaż mogłoby się wydawać, że przesyłka do Stanów Zjednoczonych będzie docierała miesiącami, to mit. Być może kiedyś trwało to tyle czasu. Dzisiaj jednak przesyłka kurierska może trafić do rąk adresata już w kilka dni. Kurierzy korzystają bowiem przede wszystkim z wygodnych przesyłek lotniczych.

Przesyłki kurierskie do USA wygodne i bezpieczne

Oczywiście wysłanie paczki w ten sposób jest bardzo wygodne. Wystarczy kliknąć polecenie „zamów kuriera”, a po kilku dniach z wysłanego prezentu będą cieszyli się Twoi bliscy za oceanem. Korzystając z usług specjalistów z Globkurier.pl możesz też liczyć na pełne bezpieczeństwo swojej przesyłki. Nie tylko kurierzy mają znakomite opinie wśród klientów. Dodatkowo pośrednik oferuje praktyczne ubezpieczenie, które zrekompensuje ewentualne niedogodności po stronie nadawcy lub adresata przesyłki. Jeżeli zatem chcesz wysłać swoim bliskim prezent na Boże Narodzenie, na urodziny, imieniny albo inną okazję, zamów kuriera na stronie internetowej Globkurier.pl

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *