Jak wykorzystać kwiaty w pudełku – pomysły i inspiracje?

XXI wiek to czas eksperymentów, nowych technologii i innowacji. To również czas, kiedy jesteśmy zalewani przez nowo powstałe przedsiębiorstwa, które co raz to prześcigają się w kolejnych pomysłach i wzajemnej konkurencji.

Nie jest to przecież nic złego, ponieważ dzięki temu mamy możliwość realizowania się, spełniania marzeń, celów oraz pragnień. Mamy również możliwość niepohamowanego niczym wyboru. Dzięki temu coraz częściej zwracamy uwagę na jakość, standard oraz technikę wynikania nabywanych przez nas produktów. Z miłości do piękna oraz z przywiązania do jakości, trwałości i estetyki powstały Flower boxy. Jest to nic innego, jak sztuczne kwiaty w ozdobnym pudełku. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać nam się to nienaturalne, warto zobaczyć je na własne oczy – stwierdzimy wtedy, że nie ma nic bardziej naturalnego, niezwykłego, a także spektakularnego. Oczywiście, kompozycje te (w zależności od wielkości, struktury, rodzaju zastosowanych kwiatów, ozdób, kształtów i kolorów) mogą być wykorzystywane na przeróżne sposoby. Warto więc sprawdzić dostępne pomysły i inspiracje.

Kwiaty w pudełku na prezent

Flower box jest neutralny w każdym calu. Bez względu na to, czy chcemy wyznać komuś miłość, okazać przywiązanie, oddanie, wdzięczność, czy po prostu szacunek – będzie to strzał w dziesiątkę. Sztuczne kwiaty w pudełku, to niesamowita okazja do tego, aby zostać pozytywnie zapamiętanym, aby ktoś myślał o nas ciepło i aby pamiętał, kto sprawił mu taką radość. Kompozycję tę możemy skonfigurować na wiele sposobów, dlatego w każdym przypadku podarunek ten będzie adekwatny do miejsca, osoby oraz okoliczności. W przypadku wyznania miłości mamy możliwość wykorzystania pudełka w kształcie serca (w kolorze czarnym), jak również wyraziście czerwonych róż obszernie ułożonych w jego wnętrzu, całość możemy udekorować kryształkami lub ozdobą umieszczoną wewnątrz kwiatów jak np. tutaj. Należy pamiętać, że sam produkt wyraża emocje i uczucia, jego kolor, kształt oraz ogólny wygląd posiadają konkretny przekaz. Mogą jednocześnie wzruszyć, rozbawić, mogą być sensualne, czy też zagadkowe.

Flower Box jako dekoracja

Flower box, to również doskonała inspiracja dla udekorowania każdego wnętrza. Bez względu na to, czy jest to biuro, salon, czy sypialnia – pudełko z kwiatami sprawdzi się wręcz idealnie. Jesteśmy przecież estetami i lubimy, kiedy otaczające nas kąty współgrają z poczuciem naszego piękna oraz ideału. W zależności od tego, co lubimy bardziej, czy jest to szalony styl, czy nieco bardziej klasyczny, elegancki – możemy dowolnie komponować oraz projektować nasze Flower boxy. Sprawdzą się one idealnie zarówno na stole w jadalni, stoliku nocnym, na komodzie, na biurku. Musimy pamiętać, że osoby przebywające w naszym otoczeniu bardzo często nieświadomie postrzegają nas poprzez pryzmat tego, w jaki sposób urządziliśmy swoje wnętrza. My sami bardzo często ulegamy temu przekonaniu, dlatego tym bardziej warto wprowadzić w nie nieco piękna.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *