Spotkanie z aktorami „Planety Singli”!

fot. Multikino Gdańsk, Planeta Singli

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Przygotowaliśmy dla Was podwójne zaproszenie na jutrzejszy pokaz specjalny z udziałem reżysera i aktorów „Planety Singli”. Aby wygrać bilety, należy skomentować post konkursowy na naszym fanpage’u:

https://www.facebook.com/magazynkobiet/

odpowiadając na pytanie, którego z aktorów grających w „Planecie Singli” cenicie najbardziej i z jakiego powodu. Redakcja Magazynu Kobiet wybierze najciekawszą odpowiedź 🙂

Konkurs trwa do czwartku (11.02.br.), do godziny 10:00, a wyniki poznacie jeszcze tego samego dnia!
Zapraszamy do zabawy! 🙂

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *