Jak wybrać wibrator i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jeżeli powyższy tytuł na dłuższą chwilę przykuł Twoją uwagę, być może jesteś jedną z osób, które właśnie poważnie rozważają zakup wibratora. Nie byłoby w tym nic zaskakującego – coraz więcej Polaków w ostatnich latach otwiera się na erotyczne eksperymenty i poszukuje czegoś, co pomoże im w osiągnięciu większej satysfakcji w życiu intymnym. Jednakże ze względu na prężny rozwój rynku gadżetów erotycznych bardzo trudno zdecydować się na konkretny model wibratora. Poniżej postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące wyboru tego akcesorium.

Bezpieczeństwo przede wszystkim! 

Rozglądając się za wibratorem, bardzo ważne jest, aby wybierać gadżety wyłącznie z polecanych, cieszących się dobrą opinią sklepów. Tylko wówczas będziesz mieć całkowitą pewność, że oferowane w asortymencie wibratory pochodzą od sprawdzonych producentów i spełniają wszelkie standardy bezpiecznego użytkowania. Za wszelką cenę unikaj produktów wykonanych z lateksu lub gumy; w najbardziej optymistycznym wariancie okażą się nietrwałe, w najgorszym – wywołają ostrą reakcję alergiczną. Materiały, z których powinny być wykonywane wibratory bezpieczne dla zdrowia, to m.in. silikon medyczny lub plastik ABS.

Wybór renomowanego sklepu wiąże się także z szeroką, atrakcyjną ofertą oraz profesjonalną obsługą, która, w razie wątpliwości, będzie w stanie pomóc. 

Jaka stymulacja jest dla Ciebie satysfakcjonująca? 

Powyższe pytanie należy do jednych z podstawowych, jakie musisz sobie zadać przed zakupem wibratora. Informacja na temat mocy stymulacji oraz wybór miejsca na ciele, które szczególnie preferuje jego pobudzenie, pozwoli Ci zawęzić obszar poszukiwań do konkretnych modeli wibratorów, odpowiadających na Twoje zapotrzebowanie. Z dostępnych na rynku wibratorów mamy do dyspozycji kilka kluczowych opcji:

  • wibratory łechtaczkowe 

Większość kobiet osiąga seksualne spełnienie poprzez stymulację łechtaczki. Bardzo duża ilość wibratorów dostępnych na rynku została stworzona pod kątem stymulacji klitoralnej. Urządzenia te są zwykle (chociaż nie zawsze) nieco mniejsze, aby wygodnie leżeć w kobiecej dłoni. Co jednak z mocą produktów? Tutaj również możliwości wyboru są ogromne. Dostępne na rynku gadżety służą zarówno Paniom, które preferują stymulację lżejszą, skupiającą się raczej na obszarze wokół łechtaczki, jak i dostępne są modele wyposażone w mocne silniczki, dla kobiet, które lubią intensywne pobudzenie.

  • wibrator do punktu G

Kobietom, które chcą doświadczyć wyjątkowo intensywnej przyjemności, polecamy wibratory do punktu G. Cechą charakterystyczną gadżetów do jego stymulacji jest charakterystyczne zagięcie na końcu trzonka – dzięki niemu trafisz idealnie w strategiczny obszar. 

  • wibratory waginalny 

Wibratory waginalne, nazywane również klasycznymi, służące głównie penetracji, stanowią ogromną część rynku gadżetów erotycznych. Przeważnie mają wydłużony kształt, niekiedy przypominający męskiego członka – nie jest to jednak wymóg; producenci gadżetów oferują wibratory o bardzo różnym designie, które niekoniecznie budzą falliczne skojarzenia. Jeśli należysz do osób, którym najbardziej odpowiada stymulacja waginalna, wibratory klasyczne są właśnie dla Ciebie. 

  • wibratory analne

Wibrator dla niej, czy dla niego? W przypadku wibratorów analnych to bez znaczenia – z szerokiej oferty urządzeń do stymulacji odbytu mogą korzystać wszyscy, którzy preferują ów rodzaj pieszczot. Wibratory analne można poznać przede wszystkim po szerokiej nasadzie, która uniemożliwia ich całkowite wsunięcie i tym samym zapewnia bezpieczną i dobrą zabawę. 

  • wibratory dla par 

Gadżety erotyczne nie stanowią wyłącznie produktów dla singli. Od pewnego czasu na rynku dostępne są wibratory, z których korzystać możesz wspólnie z partnerem – zarówno w ramach gry wstępnej, jak i pełnego stosunku. 

Jeśli wciąż wahasz się w kwestii wyboru odpowiedniego wibratora, pomóc Ci może ranking najlepszych wibratorów dostępny na platformie Terdeals.com.

Cichy kompan czy rycząca bestia? 

Wbrew pozorom nie jest to zagadnienie, które należy zostawiać przypadkowi. Dla niektórych głośność wibrowania gadżetu będzie stanowić kluczową kwestię. Osobom mieszkającym samotnie lub posiadającym wyciszone, odosobnione miejsce nie będzie przeszkadzał głośny wibrator. Co jednak w przypadku, kiedy ktoś mieszka z rodziną, dziećmi lub wścibskim współlokatorem, a ściany pokoju przepuszczają każdy dźwięk? Na szczęście producenci gadżetów erotycznych nie zignorowali owego problemu; na rynku możesz znaleźć bardzo wiele modeli cichych wibratorów, które pozwolą Ci na dyskretną i satysfakcjonującą zabawę.

Jak widać, rynek producentów wibratorów jest niezwykle szeroki. Bardzo ważne, aby podczas poszukiwań tego właściwego, kierować się swoimi jasno określonymi preferencjami – wówczas możemy liczyć na dobrą i satysfakcjonującą zabawę.

5/5 - (3 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *