Jak wybrać tytoń do shishy?

Palenie shishy daje wiele radości. Odpręża, a przy okazji integruje ludzi. Shishę rzadko bowiem pali się samemu. Dla pełnej satysfakcji należy jednak dobrać odpowiednie komponenty, w tym wysokiej jakości tytoń. Jakie produkty warto wybierać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Odpowiadamy na te pytania, przeglądając ofertę Nakhla Tabacco.

Jak rozpalić shishę?

Rozpalenie shishy osobom wprawionym nie zajmuje szczególnie dużo czasu. Znają oni bowiem odpowiednie proporcje poszczególnych składników, a także przydatne tricki. Schemat działania shishy jest zupełnie prosty. Aby ją zapalić, wystarczy wlać wodę do zbiornika shishy. Następnie wypełnić cybuch tytoniem, melasą lub specjalnymi kamyczkami do shishy. Całość przykryć folią aluminiową i zrobić w niej dziurki. Otwory nie muszą być szczególnie duże, ale powinny być gęsto rozłożone. Im więcej bowiem otworów, tym lepsza wentylacja i skuteczniejszy proces palenia. W kolejnym kroku należy rozżarzyć węgielki przy pomocy zapalniczki i kiedy będą już siwe, położyć je na cybuchu. Po kilku chwilach fajka będzie gotowa do palenia. Oczywiście lepsze doznania są wtedy, gdy korzystamy z solidnych komponentów, w tym chociażby tytoniu Nakhla Tabacco.

Jak wybrać tytoń do shishy?

Osoby początkujące w tej dziedzinie powinny przede wszystkim przejrzeć Internet i dowiedzieć się co nieco o niezbędnych komponentach do shishy. Jeśli chodzi o sam „materiał do palenia”, popularny jest nie tylko tytoń, ale również rozmaite melasy oraz kamyczki. Dla palaczy oraz osób lubiących posmak tytoniu, jedynym słusznym wyborem jest Nakhla Tabacco. To wysokiej jakości produkt, sprzedawany w szczelnym, solidnie wykonanym opakowaniu. Taki tytoń do shishy jest od razu gotowy do palenia. Nie ma sypkiej konsystencji jak tradycyjny tytoń papierosowy, ale jest lekko wilgotny i łatwy do formowania. Jedno opakowanie Nakhla Tabacco zawiera około 50 gram tytoniu. To z kolei przekłada się na mniej więcej 10 nabić cybucha. Oczywiście Nakhla Tabacco oferuje tytoń w różnych, fantazyjnych smakach, w tym jagodowy, wiśniowy, malinowy oraz jabłkowy.

Gdzie kupić tytoń do shishy?

Po tytoń do shishy najlepiej udać się do specjalistycznego sklepu z akcesoriami do fajek wodnych. Oczywiście sformułowanie „udać się” jest pewnym uproszczeniem. Najszerszy asortyment oferują bowiem z reguły sklepy internetowe. Tam robienie zakupów jest szybkie i bezproblemowe. Ulubiony tytoń Nakhla Tabacco można nabyć przy pomocy kilku kliknięć. Produkt pod nasze drzwi dostarczy natomiast kurier albo odbierzemy go wygodnie w paczkomacie lub innym punkcie. Polecamy w szczególności sklep internetowy Shishasklep.pl.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *