IV GALA KOBIECYCH INSPIRACJI” -od pasji do sukcesu

Już wkrótce, odbędzie się kolejna i równie inspirująca ” IV GALA KOBIECYCH INSPIRACJI” -od pasji do sukcesu”

Organizatorka:

Joanna Suchocka -Kreatorka kobiecych wydarzeń

Gala odbędzie się 24.03.2016 , w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

Czas trwania : 4h – 17.00 – 22.00 – oficjalne rozpoczęcie gali od godziny 18.00. Rejestracja uczestniczek, odbywa się od od 17.00-17.40 prosimy o punktualność, bo szykujemy dla Was mnóstwo wspaniałości oraz NIESPODZIANEK!

Spotkanie ma na celu kobiet, które prowadzą prężnie działające firmy, bądź które właśnie otworzyły swoją firmę, ekspertów z różnych branż, którzy mogą służyć pomocą naszym uczestniczkom

Dzięki Gali nawiązały się nowe, bardzo owocne współprace. Kobiety znalazły porady, a firmy pozyskały klientów.

Co Was czeka na Gali?

  • 3 Wspaniałe PRELEGENTKI, dadzą Wam zastrzyk energii oraz wiedzy.

——————————————————————————————————————–

JUSTYNA KWIATKOWSKA – http://www.pracowniasukcesu.com/

Pomaga kobietom generować coraz wyższe dochody. Bez poczucia wstydu.

Temat. Rozmawiaj bezwstydnie o pieniądzach.

Chcesz spełniać swoje marzenia, ale odczuwasz pewien dyskomfort, kiedy myślisz o rozmowie o pieniądzach czy negocjacjach. Możliwe, że trudno Ci wycenić własną pracę i nie zarabiasz tyle, ile byś chciała. Nie jesteś w tym osamotniona. Większość kobiet we własnym biznesie czuje się niekomfortowo podczas rozmów o pieniądzach, negocjując umowy dlatego Justyna Kwiatkowska opowie jak mówić pewnie i z klasą o pieniądzach.

——————————————————————————————————————-

JUSTYNA KRAWCZYK – http://jakbycszczesliwakobieta.pl/

Jako Style Coach pomaga kobietom uwierzyć w siebie i odmienić nie tylko swój wygląd ale też postrzeganie siebie. To często niska samoocena oraz błędne przekonania na swój temat powodują, że jesteśmy nieszczęśliwe.

Temat: Jeśli ja mogę, to Ty też!

Jej historia to dowód na to, że jeśli tylko chcemy, mamy marzenia i pragniemy zmiany to MOŻEMY. To nie zawsze jest łatwe ale warte poświęcenia. Justyna Krawczyk, zdecydowanie jest tego przykładem!Zaczęła od zmian w życiu prywatnym i to dało jej ogromną siłę. Skoro odniosła sukces, i odmieniła swoje życie, to Ty też możesz!

——————————————————————————————————————-

KATARZYNA WAJS – www.zonamarynarza.pl

Właścicielka bloga, którego prowadzi z pasją dla żon marynarzy i ich mężów. Tworzy zarówno w świecie wirtualnym, ale też także w realu trochę przestrzeni dla żon marynarzy i nie tylko..A co znajdziecie na jej stronie? Trochę szaleństwa, trochę tęsknoty, brak rutyny, trochę inaczej i trochę łez:- )

Temat: Czy opłaca się rozwijać markę niszową?

Czyli parę słów o tym, aby się nie bać tworzyć markę wyjątkową i inną od wszystkich. Kasia udowadnia, że nie zawsze trzeba skupiać się na ogólnych tematach. Nisza to trudna droga do sukcesu, ale warto ją wybrać. Na Gali, opowie nam o tym, dlaczego nie należy się bać nie popularnych tematów i wąsko określonej grup odbiorców.

  • Stoiska ekspertek

Rynek kobiecych biznesów rozwija się bardzo prężnie. Zapotrzebowanie na spotkania kobiet, które chcą rozwijać karierę zawodową jest coraz większe. Na naszej gali spotkacie Państwo zarówno kobiety, które już działają w świecie biznesu, ale i te, które dopiero zaczęły własną działalność, bądź noszą się z zamiarem jej otworzenia.

Uczestnicząc w IV GALI KOBIECYCH INSPIRACJI- od pasji do sukcesu – jesteście Państwo w stanie pozyskać nowych klientów oraz nawiązać liczne długoterminowe współprace.

  • Zaawansowany i moderowany NETWORKING. Opracowałyśmy metodę, która pozwoli Ci poznać wszystkie uczestniczki spotkania! Dzięki temu z pewnością nawiążesz skuteczne i owocne relacje biznesowe.
  • O podniebienie uczestniczek również zadbamy! Będzie mnóstwo przekąsek, słodkości oraz niezwykle aromatyczną kawa

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *